Bireysel

  • N Kolay Cüzdan Kart
​​​​​​Alışverişleriniz İçin N Kolay Cüzdan Kart!

N Kolay Cüzdan Kartınıza yükleyeceğiniz bakiye ile Türkiye'de ve dünyada Visa / MasterCard amblemi bulunan milyonlarca işyerinde alışveriş yapabileceğiniz Aktif Bank'​​​a ait bir ön ödemeli karttır. N Kolay Cüzdan Kartınız ile internet üzerinden de güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

 

N Kolay Cüzdan Kartınız ile hangi işlemleri yapabilirsiniz?

N Kolay Cüzdan Kartınız, N Kolay İşlem Merkezlerinde adeta kimliğinizin yerine geçer. Elektrik, Su, Telefon, Doğalgaz, İnternet vb. abone numaralarınızı N Kolay Cüzdan Kartınıza tanımlatarak, bir dahaki gelişinizde yanınızda faturalarınızın bulunmasına gerek olmaksızın borç tutarlarınızı öğrenebilir ve ödemelerini yapabilirsiniz.

N Kolay Cüzdan Kartınızı, N Kolay İşlem Merkezlerinde açacağınız Ödeme Hesabınıza bağlayabilir, dilerseniz fatura ödeme, kredi kartı borç ödeme ve para transfer işlemlerinizi N Kolay Cüzdan Kartınızdan Ödeme Hesabınıza bakiye aktarımı için talimat vererek gerçekleştirebilirsiniz.

N Kolay Cüzdan Kart nakit yerine geçer. Üzerinizde nakit para taşıma riskinden kurtulursunuz.

N Kolay Cüzdan Kart ile yurt içi ve yurt dışı tüm ATM'lerden para çekebilirsiniz, bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz.

Kartınıza şifre almak N Kolay!

Şifre almak için SIFRE boşluk kart numaranızın son dört hanesi boşluk CVV numaranızın ilk 2 hanesi boşluk belirlediğiniz 4 haneli rakamlardan oluşanşifrenizi yazıp 3050’ye gönderebilirsiniz.
 

N Kolay Cüzdan Kartınız ile hangi noktalardan bakiye yüklemesi gerçekleştirebilirsiniz?​

• PTT Şubeleri

• PTTMatikler

• N Kolay İşlem Merkezleri

• N Kolay İş Yerleri

• Bankalardaki hesaplarınızdan hesap numarası bölümüne kart numaranızı yazarak EFT ile

• Vakıfbank ATM'leri​

N Kolay Cüzdan Kart ile ilgili merak ettiğiniz diğer her şey için 0 (850) 724 30 50 Aktif Bank İletişim Merkezi'ni arayabilirsiniz.