Bireysel

  • Ucuz Para Transferi

​UPT ile para gönder​mek çok kolay ​

•  Size en yakın UPT Hizmet Noktasına, geçerli kimlik belgeniz ile giderek para gönderme formunu doldurunuz.
•  Gönderim tutarını ve ücretini gişe görevlisine veriniz.
•  İşleminize ait referans numarası hem size hem de alıcıya otomatik olarak giden SMS ile bildirilecektir. *

​ UPT ile para almak çok hızlı 

İsminize gönderilen para transferleri için işleme ait referans numarası ve geçerli kimlik belgeniz ile en yakın UPT Hizmet Noktasına giderek, paranızı alabilirsiniz. 

Banka hesabınıza veya kredi kartınıza gönderilen para transferleri otomatik olarak hesabınıza yansımaktadır.
Size en yakın UPT hizmet noktasını öğrenmek için tıklay​ınız.

UPT ile Avrupa’ya Hesaba Para Gönder; Az öde!

UPT ile Türkiye’den Almanya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İzlanda, İngiltere, İspanya, İsveç, İtalya, İrlanda, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Malta, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya ve Yunanistan’a 10.000€ ’ya kadar hesaba gönderim çok uygun fiyatlarla! Detaylar için tıklayınız.

​Ucuz 
Çok avantajlı fiyatlarla para transferi yapar. Alıcı komisyon ödemez.

Hızlı 

İsme para gönderimleriniz anında alıcısına ulaşır.

Yaygın 

Yurt içindeki 4700’ü aşkın noktadan, yurt dışında ise 200’den fazla ülkede 400.000’i aşkın noktadan UPT hizmeti alabilirsiniz.​

Kolay 

Basit bir form doldurarak para transferi işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. ​Yurt dışına para transfer işlemi detaylı bilgi için tıklayınız. ​Yurt içine para transfer işlemi detaylı bilgi için​ tıklayınız.

* Gönderici ve/veya alıcı operatörünün ve/veya bulunduğu ülkenin UPT A.Ş.’nin SMS gönderimi için anlaşmalı olduğu operatör ve/veya ülkeler içerisinde yer almaması ve/veya UPT A.Ş.’nin gönderdiği SMS’in herhangi teknik nedenden dolayı alıcıya iletilememesi durumlarında UPT A.Ş. Alıcı ve/veya Gönderici’ye referans numarası iletmeyi taahhüt etmez. Bu gibi durumlarda Gönderici’nin, kendisine bildirilen ve işlem dekontunda yer alan referans numarasını, Alıcı’ya iletmesi gerekmektedir. 

​​​​​​​​