Bireysel

  • Aktif Portföy Fonları
Çeşitli yatırım tercihlerinize uygun olarak,  getirinin doğru adresi Aktif Portföy’ün uzmanlığı ve bilgi birikimi ile yönetilen yatırım fonları ailesi ile tanışın, fırsatları kaçırmayın!

Aktif Portföy, yüksek verimli yatırım alternatifleri ile yerli ve yabancı tüm yatırımcılar için yenilikçi bir anlayışla hizmet vermektedir. Bilgi birikimi ve uzmanlığı ile farklı risk/getiri beklentileri için geliştirilen stratejilerle kurduğu ve yönettiği yatırım fonları ile yatırımcılara verimli getiri alternatifleri sunmakta, farklı yatırım tercihleri için ihtiyacı karşılayan çözümler üretmektedir. 
Bankamızın iştiraklerinden biri olan Aktif Portföy'ün ana hedefi; ortaklarının, çalışanlarının ve müşterilerinin haklarını her koşulda, menfaat gözetmeden korumak, uzman bir yaklaşımla, kaliteden ödün vermeden topluma ve çevreye kattığı değeri sürekli artırmaktır.

Aktif Portföy fonları artık mobilde!
N Kolay Mobil’den tüm fonlarımızı alıp/satabilirsiniz. Ayrıca portföyünüzde bulunan tüm yatırım fonlarınızı Mobil’den izleyebilir ve satış emri verebilirsiniz.

Aktif Portföy Yatırım Fonu Ailesi:


Fon İşlemlerinize N Kolay Mobil ve Aktif Bank İnternet Şube'den kolayca ulaşabilirsiniz.


         

Fon yatırımı hakkında merak edilen soruların cevaplarına buradan erişebilirsiniz.