fon-sepeti-fonu

Gümüş Fon Sepeti Fonu (MJG)

Gümüşe yatırım yapmak artık çok kolay!

Gümüş piyasalarındaki fiyat değişimlerinin yatırımcılarına yansıtarak kazanç elde etmesini sağlamak hedefi bulunan Fon, toplam değerinin en az %80’ını devamlı olarak gümüşe dayalı yabancı borsa yatırım fonları (ETF) ve/veya gümüşe dayalı yerli borsa yatırım fonları ile gümüşe dayalı yerli yatırım fonu katılma paylarına yatırmaktadır.

1. Fon Sepeti Fonu (MJB)

Yapay Zeka Desteği ile Seçilen Yabancı ETF’lere Yatırım Yapın!

Fon stratejisi kapsamında, yapay zeka desteği ile seçilen ağırlıklı yabancı yatırım fonları ile borsa yatırım fonlarına (ETF) yatırım yapmak suretiyle orta ve uzun vadede sabit getirili yatırım araçları üzerinde getiri elde edilmesi hedeflemektedir.


Fon İşlemlerine N Kolay Mobil ve Aktif Bank Internet Şube'den kolayca ulaşabilirsin.

         ​Aktif Portföy'ün yönettiği Yatırım Fonları ile ilgili fon getirileri, risk değeri, eşik değeri, alım satım yerleri, işlem saatleri, aylık fon bülteni, fon analizi, yasal dokümanlar vb. gibi tüm detay bilgilere buradan erişebilirsiniz.

Detaylar ve diğer ürün veya hizmetlerle ilgili bilgi almak için Aktif Portföy'e info@aktifportfoy.com.tr e-posta adresinden veya 0 212 376 32 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.