N Kolay İşlem Merkezi

​​​​​​​N Kolay İşlem Merkezi ve N Kolay İşyeri ile hayatınız kolaylaşıyor!

‘N Kolay İşlem Merkezi’ abonelerin tüm faturalarını tek bir merkezden ödeyebilmelerine olanak sağlayan 550'yi aşkın noktasıyla geniş bir network oluşturmaktadır.​
 
Özel müteşebbisler aracılığıyla yürütülen N Kolay İşlem Merkezlerinde abonelerin, her bir fatura için kurumların farklı lokasyonlarda bulunan tahsilat ofislerine gitmeden, ödemelerini güvenle ve zamandan tasarruf ederek gerçekleştirmelerine imkân sağlamaktadır.
 ​
Fatura tahsilatlarının yanı sıra, abonelik işlemleri, yurtiçi ve yurtdışı ​para transferi, maç bileti satışı başta olmak üzere pek çok finansal hizmete aracılık etmekte olan ve her geçen gün hizmet ağını genişleten N Kolay İşlem Merkezleri, müşterilerine yürüme mesafesinde bulunan lokallerinde, sıra bekletmeksizin, konforlu, güvenilir ve güler yüzlü hizmet vermeyi ana misyon olarak belirlemiştir.
 ​
N Kolay İşlem Merkezi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.​
N Kolay İşyeri, Türkiye’de en büyük, en yaygın ürün satış ve hizmet platformu olmayı hedeflemekte; stratejik temeli sağlam, sonuç odaklı iş kurguları ile yeni ürün ve hizmetleri müşterilerine sunarak hayatı kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. 

N Kolay İşyerlerine kurulan, çift dokunmatik ekranlı, internete bağlı terminaller ile maç bileti, elektrik, su, doğalgaz, telefon fatura tahsilatı, sigorta ödemesi, GSM TL yüklemesi, şehir ve ulaşım kartı dolumu, şehirlerarası otobüs bileti işlemlerine kadar birçok işlemi güvenli bir şekilde müşterilere sunulmaktadır. 

Aktif Bank’ın Doğrudan Bankacılık stratejisinin önemli ayaklarından biri olan N Kolay İşyeri ile müşteriler tüm işlemlerini kuyruk beklemeden, hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir. ​

N Kolay İşyeri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.​
​​