İnternet Şube

Aktif Bank İnternet Şube

Aktif Bank İnternet Şube bankacılık işlemlerini bulunduğunuz yere getiriyor!

Aktif Bank Bireysel İnternet Şube sayesinde internet bağlantınız olan her yerden 7 gün 24 saat dilediğiniz an tüm bankacılık işlemlerinizi güvenle ve anında gerçekleştirebilirsiniz.

Aktif Bank İnternet Şube ile ilgili her türlü sorunuzu ve talebinizi iletmek için dilediğiniz zaman 0850 724 30 50 Aktif Bank İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Aktif Bank İnternet Şube’ye ulaşmak için www.aktifbank.com.tr adresinde ekranın sağ üst köşesinde yer alan "İnternet Şube" bölümüne tıklamanız yeterlidir.

Aktif Bank Kurumsal İnternet Şube

Aktif Bank Kurumsal İnternet Şube aracılığı ile, firmanızın para transferleri, yatırım işlemleri, çek/senet görüntüleme, ithalat-ihracat başvuruları gibi bankacılık işlemlerini, 7 gün 24 saat, internet erişimine sahip herhangi bir bilgisayar aracılığıyla güvenli bir şekilde ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Aktif Bank Corporate Internet Banking​​

Aktif Bank Corporate Internet Banking allows you to perform many corporate transactions free of charge such as money transfers, investment transactions and bill monitoring and import /export applications. You can reach Aktif Bank Corporate Internet Branch via any computer with an internet connection 24 hours a day, 7 days a week.​ Corporate Internet Banking Login​ ​​​