Spor ve Eğlence Dünyasının Anahtarı Passolig Kredi Kartı

Passolig Kredi Kartı, sevdiklerinizle birlikte güven içinde stadyumlara girmenizi ve istediğiniz karşılaşmayı her türlü olumsuzluktan uzak bir şekilde izlemenizi sağlamakla kalmaz, ayrıca yurt içi ve yurt dışı her yerde nakit para yerine de geçer. Aynı zamanda kredi kartınız ile dilerseniz alışveriş yapar, dilerseniz nakit para çekebilirsiniz. Üstelik Passolig Kredi Kartı ile yapacağınız tüm alışverişlerde taraftarı olduğunuz kulübe maddi destek sağlarsınız.

Özellikler

Passolig E- Bilet Süreni Kolayca Uzat!

Passolig Kartınızın Yıllık E-Bilet kullanım süresini uzatarak maç bileti satın alma ve stadyumlara giriş hakkınızı devam ettirebilirsiniz. Kartınızın E-Bilet kullanım süresini, tercihinize göre hemen Passo Mobil uygulamasından, passolig.com.tr’den, E-Bilet kullanım süresi uzatma talimatı vererek ya da size en yakın N Kolay noktalarından uzatabilirsiniz. Lütfen E-Bilet kullanım süresini uzatmak için tıklayınız​. E-Bilet kullanım süresi uzatma talimatı vermek için tıklayınız​.


Passolig Kredi Kartınıza şifrenizi almak için; "Şifre" yazıp bir boşluk bırakıp kart numaranızın son 4 hanesini bir boşluk bırakıp kartınızın arka yüzünde bulunan 3 haneli CVV numarasının ilk iki hanesini bir boşluk daha bırakıp 4 haneli şifrenizi yazıp 6033'e göndererek Passolig Kartınızın şifresini alabilirsiniz..

  • Maç bileti satın alın
  • Nakit para çekin
  • Alışveriş yapın

Passolig Kredi Kart'ı ile ilgili merak ettiğiniz her ​şe​y için 0850 724 33 44 Passolig İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Passo Mobil Uygulaması ile beklemek yok!

Passo uygulamasıyla; maç bileti alabilir, biletini ve kombineni transfer edebilir, kart başvurusunu yapabilir, kartının kullanım süresini uzatabilir ve para yükleyebilirsin.