Aktif Bank 2010 Faaliyet Raporuna Bir Ödül Daha


Kurumsal faaliyet raporlarının değerlendirildiği en itibarlı yarışmalardan biri olan ve MerComm, Inc. tarafından düzenlenen 2011 ARC Ödülleri’ne 31 ülkeden 2.100 firma başvurduAktif Bank 2010 Faaliyet Raporu, dünyanın tek bağımsız ödül organizasyon şirketi MerComm tarafından düzenlenen ve faaliyet raporlarının Oscar'ı olarak adlandırılan “The Academy Awards of Annual Reports” (ARC) yarışmasının bankacılık kategorisinde gümüş ödüle layık görülerek 2. oldu.


Kurumsal faaliyet raporlarının değerlendirildiği en itibarlı yarışmalardan biri olan ve MerComm, Inc. tarafından düzenlenen 2011 ARC Ödülleri’ne 31 ülkeden 2.100 firma başvurdu.  Aktif Bank, bankacılık sektöründe ‘En iyi finansallar’ kategorisinde gümüş ödülün sahibi oldu. Aktif Bank ödülünü 22 Eylül’de New York Plaza Otelde yapılacak olan ödül töreni ile alıyor olacak. 

Aktif Bank 2010 Faaliyet Raporu kısa bir süre önce, Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi'nin (LACP) düzenlediği Faaliyet Raporu Vizyon Ödülleri’nde de Dünya 2.si olarak önemli bir başarıya imza atmıştı.​