​Yeni jenerasyon bankacılık modeli ile rakiplerinden ayrışan Aktif Bank’ın getirilerine ve hizmetlerine Aktif Bono ile siz de ortak olun!​

Yeni Jenerasyon Bankacılık Modelimizle  sizlere, Aktif Bono’nun nitelikli yatırım, yüksek kazanç fırsatlarını sunuyoruz. ​​​ Aktif Bono ile yatırımcılarımız, Aktif Bank’ın ülkemiz ve ekonomimiz için yarattığı katma değerli projelere finansman imkanı sağlarken, kendileri için de yüksek getiri elde etme fırsatı yakalarlar.​​

Özellikler

Aktif Bono ile Yüksek Kazanç

2009 yılından beri ihraç ettiğimiz 17,5 milyar TL büyüklüğünde Aktif Bono ile nitelikli ve profesyonel yatırımcılar nezdinde haklı bir güveni ve itibarı kazanmış durumdayız.

Sektördeki en büyük özel sermayeli yatırım bankası olmamız sebebi ile yatırımcılara arzu ettikleri vadelerde bono satma imkanına sahibiz.


Yeni Jenerasyon Bankacılık

Aktif Bank olarak biz, krediye ek milyonlarca fatura tahsilatı, para transferi, sigorta poliçesi gibi ürünlerin satışını aralarında benzin istasyonundan bakkala kadar şimdilik 10 bin iş yerinin olduğu geniş dağıtım ağını kullanarak gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerimiz 5 kıtada, 200’ü aşkın ülkede kullanılmakta olup, yılda 30 milyon işlemi banka şube ağını kullanmadan yapılmasını sağlamaktayız.

Yeni Jenerasyon Bankacılık adını verdiğimiz bu konsept ile giderlerimizi düşük tutup, gelirlerimizi yükseltiyoruz. Bu sayede birikimlerini Aktif Bank’ta değerlendiren yatırımcılarımıza daha yüksek kazanç imkânı sağlıyor, nakit ihtiyacı olan müşterilerimize de uygun koşullar sunuyoruz.


İhtiyaca Yönelik Özel Bankacılık

Yatırımcılarımız için her gün Borsa İstanbul’da 09.15-17.00 saatleri arasında alış-satış fiyatlarını girmek suretiyle piyasadaki en likit bonoyu yaratarak vadesinden önce bonosunu bozmak isteyen yatırımcılarımıza likidite imkanı yaratmanı; gururunu yaşıyoruz.


23.02.2023 Tarihli İhraç Belgesi

İhraç belgesine buradan ulaşabilirsiniz.