TradingView

TradingView, dünya üzerinde 60 milyondan fazla yatırımcı tarafından küresel piyasalardaki fırsatları takip etmek için kullanılan bir grafik platformudur. Canlı veri ve grafiklerini takip ederek işlemleriniz için en iyi fırsatlardan haberdar olabilir;  yatırımlarınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

TradingView, ekonomistler ve finansal analiz uzmanları gibi profesyonel kullanıcıların geniş veri ve bilgi yelpazesine kolayca erişebilmelerini sağlayan kapsamlı analitik araçlar sunma amacıyla geliştirilmiştir. Ekonomik Takvim özelliği, faiz kararları ve GSYİH açıklamaları gibi önemli ekonomik olayları izlemeyi hedefleyen kullanıcılara ilgili verileri sunar. Bu özellik, finansal piyasalar üzerindeki etkilerini anlamak isteyen profesyonellere büyük kolaylık sağlar.

TradingView, geniş veri ve bilgi yelpazesi sunmanın yanı sıra analitik araçlarla da donatılmıştır. Hisse Senedi Tarayıcısı ile hisse senedi piyasalarını inceleyebilir ve herhangi bir portföy için uygun varlıkları kolayca bulabilirsiniz. TradingView teknik analiz aracının avantajlarına N Kolay Trader mobil uygulamamızdan ulaşabilirsiniz.A

Platform Özellikleri

⦁ Geçmiş verilerle derinlemesine piyasa ve veri analizi

⦁ Kullanımı kolay alarmlar ve Al/Sat Bildirimleri

⦁ Dünyanın piyasalarından alınan verilerle küresel erişim