Kolay Nakit

30 gün kadar faizsiz, masrafsız Kolay Nakit! 10.000 TL'ye kadar Kolay Nakit kullanın, kaydedilen süreye kadar faizsiz geri ödeyin. N Kolaysa paranız anında izlenir.!

Henüz N Kolay olmadığı takdirde kredi başvurunuzu N Kolay mobil üzerinden gerçekleştirdikten sonra görüntülü görüşme ile müşterimiz olabilir ve paranızı kurye beklemeden anında kullanabilirsiniz.

Özellikler

⦁ 10.000 TL'ye kadar Kolay Nakit kullanıp, kaydedilen faizsiz gün içinde geri ödeyerek 1 TL bile faiz ödemezsiniz.

⦁ Haftanın sonucu bile olsa paranız anında uzanır. Henüz N Kolay olmadığı takdirde kredi başvurunuzu N Kolay mobil üzerinden gerçekleştirdikten sonra görüntülü görüşme ile müşterimiz olabilir ve paranızı kurye beklemeden anında kullanabilirsiniz.

⦁ 60 gün içinde 1 kerede kredinizi ödeyebilirsiniz.

⦁ İsterseniz nakit çekebilirsiniz, isterseniz de ödemelerinizde kullanırsınız.

* Faizsiz kredi ürününün yapılandırılmasına göre değişiklik göstermekte olup olmadığı, Aktif Bank faizsiz başvuruyu değerlendirme ve reddetme saklı tutar.

  • Faizsiz, masrafsız *
  • 7/24 acil nakit ihtiyacınızda yanınızda
  • Tek taksitli *
  • Dilediğiniz gibi kullanın

Başvuru ve Kullanım

Kolay Nakit Nedir?

⦁ Kolay Nakit, standart krediye göre daha küçük tutarlarda ve tek taksitli olarak para birimi ödemelerinde ya da POS harcamalarında kullanılabilmesi, ihtiyaçlarında anında cevap verebilmek için oluşturulmuş belirli süreli ısıl işlem kredisidir. Maksimum 10.000 TL Kolay Nakit'i kullandıktan sonra 30 gün içinde %0 faiz ile veya vade sonucu olan 60. günlük faiziyle birlikte ödeyebilirsiniz.

Kolay Nakit'i Nasıl Kullanırım?

⦁ Kolay Nakit'inize, N Kolay web sitesinden ya da mobil uygulamasından başvurabilirsiniz.

⦁ Aktif Bank müşterisiyseniz Kolay Nakit başvurunuz onaylandığında paranız anında hesabınıza geçer. Aktif Bank müşterisi değilseniz kredi başvurunuzu N Kolay mobil üzerinden tamamladıktan sonra görüntülü görüşme ile müşterimiz olabilir ve paranızı kurye beklemeden anında kullanabilirsiniz.Görüntülü görüşme için çipli T.C. Kimlik Kart'ınız yanınızda olmalı ve telefonunuzun NFC özelliği açık olmalıdır.

⦁ Kurye seçeneği ile devam etmek istemeniz durumunda ise kuryemiz tarafından Müşteri Bilgi Formu ve ücretsiz N Kolay banka kartı tarafınıza teslim edilecektir. Teslim sonrası paranız aynı gün hesabınıza geçer.

* Kolay Nakit 'inizi kullandıktan sonra belirlenen faizsiz sürenin sonunda yapacağınız ödemelerinizde kullanım tarihinden itibaren geçen gün sayısı faiz üzerinden işletilecektir.​

**Kolay Nakit limitini aynı anda 1 kez kullanabilirsiniz. Yeni Kolay Nakit kullanımından önce mevcutta açık olan Kolay Nakit'inizi ödemeniz gerekmektedir.

Oran ve Fiyatlar

Kredi Tutarı Kullanım Süresi (Gün) Faiz Oranı Toplam Geri Ödeme
10.000 TL 10 %0 10.000,00 TL
10.000 TL 15 %0 10.000,00 TL
10.000 TL 30 %0 10.000,00 TL
10.000 TL 31 %6,59 10.885,26 TL
10.000 TL 60 %6,59 11.713,40TL

* Kolay Nakit kullanım oranları 30 gün içinde faiz işlenmesinden geri ödenebilen ve maksimum 10.000 TL'ye kadar gösterilen bir ihtiyaç kredi kampanyası olup, Aktif Bank'ın kampanyasını durdurma, değiştirme ve iptal etme hakkı saklıdır.
Kolay Nakit'in vadesi 60 TL. 60.günde ödeme yapmak isterseniz kayıtlı faiz işlemlerine göre ödeme yapmanız gerekmektedir. 

N Kolay Mobil ile
tüm işlemler cebinizde!

Tüm bankacılık ihtiyaçlarınız için N Kolay Mobil cebinizde! N Kolay Mobil ile tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilir, kredi kullanabilir, yatırım yapabilirsiniz.