Kolay Nakit

30 güne kadar faizsiz, masrafsız Kolay Nakit! 5.000 TL'ye kadar Kolay Nakit kullanın, belirlenen süreye kadar faizsiz geri ödeyin. N Kolaylı iseniz paranız anında hesabınıza geçer.!

Henüz N Kolaylı değilseniz kredi başvurunuzu N Kolay mobil üzerinden tamamladıktan sonra görüntülü görüşme ile müşterimiz olabilir ve paranızı kurye beklemeden anında kullanabilirsiniz.

Özellikleri

-          5.000 TL’ye kadar Kolay Nakit kullanıp, belirlenen faizsiz gün içinde geri ödeyerek 1 TL bile faiz ödemezsiniz.

-          Hafta sonu bile olsa paranız anında hesabınıza yatar. Henüz N Kolaylı değilseniz kredi başvurunuzu N Kolay mobil üzerinden tamamladıktan sonra görüntülü görüşme ile müşterimiz olabilir ve paranızı kurye beklemeden anında kullanabilirsiniz.

-          60 gün içinde 1 kerede kredinizi ödeyebilirsiniz.

-          İster nakit çekebilirsiniz, isterseniz de ödemelerinizde kullanırsınız.

* Faizsiz kredi ürünü müşteriye göre farklılık göstermekte olup, Aktif Bank faizsiz başvuruyu serbestçe değerlendirme ve reddetme hakkını saklı tutar.

  • Faizsiz, masrafsız *
  • 7/24 acil nakit ihtiyacınızda yanınızda
  • Tek taksitli *
  • Dilediğiniz gibi kullanın

Başvuru ve Kullanım

Kolay Nakit Nedir?

Kolay Nakit, standart tüketici kredisine göre daha küçük tutarlarda ve tek taksitli olarak müşterilerin ödemelerinde ya da POS harcamalarında kullanabileceği, ihtiyaçlarında anında cevap verebilmek için oluşturulmuş belirli süreli tüketici kredisidir. Maksimum 5.000 TL Kolay Nakit'i kullandıktan sonra 30 gün içinde 0% faiz ile veya vade sonu olan 60. günde faiziyle birlikte ödeyebilirsiniz.

Kolay Nakit'i Nasıl Kullanırım?

Kolay Nakit'inize, N Kolay web sitesinden ya da mobil uygulamasından başvurabilirsiniz.

Aktif Bank müşterisiyseniz Kolay Nakit başvurunuz onaylandığında paranız anında hesabınıza geçer. Aktif Bank müşterisi değilseniz kredi başvurunuzu N Kolay mobil üzerinden tamamladıktan sonra görüntülü görüşme ile müşterimiz olabilir ve paranızı kurye beklemeden anında kullanabilirsiniz.Görüntülü görüşme için çipli T.C. Kimlik Kart'ınız yanınızda olmalı ve telefonunuzun NFC özelliği açık olmalıdır.

Kurye seçeneği ile devam etmek istemeniz durumunda ise kuryemiz tarafından Müşteri Bilgi Formu ve ücretsiz N Kolay banka kartı tarafınıza teslim edilecektir. Teslim sonrası paranız aynı gün hesabınıza geçer.

* Kolay Nakit 'inizi kullandıktan sonra belirlenen faizsiz sürenin sonunda yapacağınız ödemelerinizde kullanım tarihinden itibaren geçen gün sayısı faiz üzerinden işletilecektir.​

**Kolay Nakit limitini aynı anda 1 kez kullanabilirsiniz. Yeni Kolay Nakit kullanımından önce mevcutta açık olan Kolay Nakit'inizi ödemeniz gerekmektedir.

Oran ve Fiyatlar

Kredi Tutarı Kullanım Süresi (Gün) Faiz Oranı Toplam Geri Ödeme
5.000 TL 10 %0 5.000,00 TL
5.000 TL 15 %0 5.000,00 TL
5.000 TL 30 %0 5.000,00 TL
5.000 TL 31 6.29% 5.422,48 TL
5.000 TL 60 6.29% 5.817,70 TL

* Kolay Nakit kullanım tarihinden itibaren 30 gün içinde faiz işlemeden geri ödenebilen ve maksimum 5.000 TL’ye kadar kullanılabilen bir ihtiyaç kredisi kampanyası olup, Aktif Bank’ın kampanyayı durdurma, değiştirme ve iptal etme hakkı saklıdır.​​
Kolay Nakit'in vadesi 60 gündür. 60.günde ödeme yapmak isterseniz belirlenen faiz oranına göre ödeme yapmanız gerekmektedir. 

N Kolay Mobil ile
tüm işlemler cebinizde!

Tüm bankacılık ihtiyaçlarınız için N Kolay Mobil cebinizde! N Kolay Mobil ile tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilir, kredi kullanabilir, yatırım yapabilirsiniz.