N Kolay işlem merkezi ve N Kolay işyeri ile hayatınız kolaylaşıyor!

N Kolay Ödeme kuruluşu ayda 6,5 milyon adet işlem ile Türkiye’nin açık ara en büyük ödeme kuruluşudur. 550 N Kolay İşlem Merkezi ve 4.100 N Kolay kiosk ile Tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.

Özellikler

N Kolay İşlem Merkezi ve N Kolay İşyeri ile hayatınız kolaylaşıyor!


⦁ N Kolay Ödeme Kuruluşu  ayda 6,5 milyon adet işlem ile Türkiye’nin açık ara en büyük ödeme kuruluşudur. 550 N Kolay İşlem Merkezi ve 4.100 N Kolay kiosk ile tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. Fatura tahsilatları, yurt içi ve yurt dışı para transferi başta olmak üzere pek çok ödeme hizmetine aracılık etmekte olan N Kolay Ödeme Kuruluşu, müşterilerine yürüme mesafesinde, kendi mahallesinde, sıra beklemeksizin, konforlu, güvenilir ve güler yüzlü hizmet vermektedir.


⦁ Bugün, Türkiye’de  milyonlarca insan ödeme kanalı olarak N Kolay Ödeme Kuruluşunu tercih etmektedir. N Kolay Ödeme Kuruluşu müşteri memnuniyeti ve müşteri odaklı hizmet sistemiyle, haftanın 6 günü uzun çalışma süreleriyle müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.


⦁ Aktif Bank, N Kolay Kiosk projesi ile AB finans ve bankacılık sektörünün en önemli kurumlarından biri olan Avrupa Finansal Yönetim ve Pazarlama Birliği (EFMA) tarafından düzenlenen yarışmada birincilik ödülü kazanmıştır.​​


⦁ ​Özel müteşebbisler aracılığıyla yürütülen N Kolay İşlem Merkezlerinde abonelerin, her bir fatura için kurumların farklı lokasyonlarda bulunan tahsilat ofislerine gitmeden, ödemelerini güvenle ve zamandan tasarruf ederek gerçekleştirmelerine imkân sağlamaktadır.


⦁ Fatura tahsilatlarının yanı sıra, abonelik işlemleri, yurtiçi ve yurtdışı ​para transferi, maç bileti satışı başta olmak üzere pek çok finansal hizmete aracılık etmekte olan ve her geçen gün hizmet ağını genişleten N Kolay İşlem Merkezleri, müşterilerine yürüme mesafesinde bulunan lokallerinde, sıra bekletmeksizin, konforlu, güvenilir ve güler yüzlü hizmet vermeyi ana misyon olarak belirlemiştir.


⦁ N Kolay İşlem Merkezi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.​


⦁ N Kolay İşyeri, Türkiye’de en büyük, en yaygın ürün satış ve hizmet platformu olmayı hedeflemekte; stratejik temeli sağlam, sonuç odaklı iş kurguları ile yeni ürün ve hizmetleri müşterilerine sunarak hayatı kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. 


⦁ N Kolay İşyerlerine kurulan, çift dokunmatik ekranlı, internete bağlı terminaller ile maç bileti, elektrik, su, doğalgaz, telefon fatura tahsilatı, sigorta ödemesi, GSM TL yüklemesi, şehir ve ulaşım kartı dolumu, şehirlerarası otobüs bileti işlemlerine kadar birçok işlemi güvenli bir şekilde müşterilere sunulmaktadır. 


⦁ Aktif Bank’ın Doğrudan Bankacılık stratejisinin önemli ayaklarından biri olan N Kolay İşyeri ile müşteriler tüm işlemlerini sıra beklemeden, hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir. ​


⦁ N Kolay İşyeri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.​

N Kolay Mobil ile
tüm işlemler cebinizde!

Tüm bankacılık ihtiyaçlarınız için N Kolay Mobil cebinizde! N Kolay Mobil ile tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilir, kredi kullanabilir, yatırım yapabilirsiniz.