Aktif Bank Kütahya’lı oldu!


22 Mayıs tarihinde 7. şehir bankasını Kütahya’da açan Aktif Bank, bankacılık hizmetlerine getirdiği yeniliklerle Kütahyalıların hayatını kolaylaştıracak!


“Yeni Jenerasyon Bankacılık” adını verdiği yenilikçi ve teknoloji odaklı  benzersiz iş modeli sayesinde  perakende  ve kurumsal bankacılık alanlarında başarılı neticeler elde eden ve sektöre birçok yeni ürün kazandıran Türkiye’nin ilk ve tek “Doğrudan Bankası” Aktif Bank, ‘Şehir Bankacılığı’ ile büyümeye devam ediyor. Son 5 yılda  varlıklarını yaklaşık 41 kat büyüterek Türkiye’nin en hızlı büyüyen bankası olan Aktif Bank, İstanbul, Kayseri, Bursa, Gaziantep, Sakarya ve Düzce illerini kapsayan banka ağına Kütahyayı da katarak, Kütahyalı’lıları ‘Şehir Bankacılığı’ ile buluşturuyor.


Aktif Bank, “Şehir Bankacılığı” modeli ile Kütahya’da sadece bankacılık hizmetleriyle ekonomiye değer katmayı değil, şehir halkının gündelik yaşam kalitesini arttırmayı da hedefliyor. Bu paralelde ulaşım, toplu taşıma, ücretlendirme hizmetleri ve şehirli yaşamın vazgeçilmez anahtarı olan ilişkili kuruluşu E-Kent ile şehir yaşamında aktif bir rol oynamayı planlıyor.


Aktif Bank olarak bankacılık alanında yenilikler yapmaya ve büyümeye devam edeceklerini belirten Aktif Bank Genel Müdürü Dr. Önder Halisdemir açılışta yaptığı konuşmada; “Şehir Bankacılığı konseptimizi güçlendirmeye devam ediyoruz. Bu paralelde, Bankamızı Kütahya’ya getirdik. Kendimizi İstanbul’dan Kütahya’ya değil, Kütahya’’dan Türkiye’ye bakacak şekilde konumladık” dedi.