Aktif Bank N Kolay Kredi ile internetten hızlı ve kolay ihtiyaç kredisi dönemini başlattı

Türkiye’nin en büyük özel sermayeli yatırım bankası Aktif Bank, bireysel bankacılık ürünlerine bir yenisini daha ekleyerek ‘yüzde yüz dijital müşteri deneyimi’ sağlayan N Kolay Kredi’yi piyasaya sundu.


N Kolay Kredi, müşterilere uzun işlemlerle uğraşmadan internetten çabucak ve kolay ihtiyaç kredisi alma imkânı sağlıyor.


Şubeleşmeyi değil hizmet ağını genişleterek daha fazla ihtiyaca çözüm üretmeyi hedefleyen Aktif Bank, farklı ihtiyaçlara yönelik sunduğu hizmetlere yeni bir halka ekledi.  Aktif Bank, kredi alma sürecini kolaylaştıran ve tüketicilerin internet üzerinden yapılacak başvuru ile hızlı ve pratik şekilde ihtiyaç kredisi almasını sağlayan N Kolay Kredi’yi müşterilerinin hizmetine sundu.


N Kolay Kredi ile tüketiciler www.nkolaykredi.com adresinden, prosedürlerle uğraşmadan, bulundukları yerden 25bin TL ve 48 ay vadeye kadar kredi alabilecek.


Aktif Bank Genel Müdürü Dr. Serdar Sümer, “Şubeleşerek değil alternatif dağıtım kanallarıyla daha fazla ihtiyaca kesin çözümler sunmaya çalışıyoruz. Bu yaklaşımla, çok sayıda iştirakimiz ve Türkiye’yi kapsayan kapsamlı hizmet ağımız ile geniş bir yelpazede farklı ihtiyaçları gidermeye odaklanıyoruz.  Aktif Bank çatısı altında sunduğumuz ve çok önemli bir ihtiyaca cevap vereceğini düşündüğümüz N Kolay Kredi ile yüzde yüz dijital müşteri deneyimi sağlamayı hedefliyoruz. N Kolay Kredi ile müşterilerimiz, uzun işlemlerle, imzalarla uğraşmadan ve beklemeden, en hızlı şekilde bireysel kredi ihtiyaçlarını karşılayabilecek” dedi.