Aktif Bank Özel Bankacılık İzmir’de


​Türkiye'nin en yenilikçi yatırım bankası Aktif Bank, sadece özel bankacılık hizmeti veren ilk şubesini İzmir'de açtı.


Bire bir hizmet anlayışı, zengin ürün yelpazesi ve Aktif Bono üzerinden tüm yıla yayılan rekabetçi getirileri ile fark yaratan şubenin İzmirlilerle buluşması nedeniyle Ayhan Sicimoğlu'nun sahne aldığı özel bir organizasyon düzenlendi.


Yenilikçi hizmet anlayışı ve farklı iş yapış şekli ile büyümesini sürdüren Aktif Bank, ayrıcalıklı hizmetlerini İzmir'e de taşıdı. Yeni şubesini Alsancak'ta açan Aktif Bank, İzmirlilere, 'özel bankacılık' hizmeti sunuyor.


Aktif Bank'ın İzmirlilerle buluşması nedeniyle Swissotel'de düzenlenen özel davete Aktif Bank Genel Müdürü Dr. Serdar Sümer ve seçkin konuklar katıldı. Ayhan Sicimoğlu ise sahne performansıyla davete renk kattı.


Sadece özel bankacılık hizmeti veren ilk şube


Aktif Bank Genel Müdürü Dr. Serdar Sümer, İzmir'de de olmayı çok önemsediklerini belirterek şunları söyledi:


"Tüm şubelerimizde özel bankacılık hizmeti sunuyoruz ancak sadece özel bankacılık hizmeti sunan tek şubemiz İzmir oldu. Bu ayrıcalık, İzmir'e verdiğimiz önemi gösteriyor. Uzman ekibimizle günlük piyasa takibi ve yorumu, çok çeşitli finansal ürünlerin fiyatlanması, bankamıza ait Aktif Bono üzerinden tüm yıla yayılan rekabetçi getiri imkânı ile İzmirli müşterilerimize de hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız. İzmir'de kısa süre önce hizmet vermeye başlamamıza rağmen gördüğümüz ilgiden çok mutlu olduk. Tüm yıla yayılan iyi getirilerimiz ve birebir hizmet anlayışımızla İzmirli müşterilerimiz özel bankacılık ayrıcalığını yaşayacak. Aktif Bank olarak, büyümemizi sürdüreceğiz."