Aktif Bank Sakaryalı oldu!


Yeni jenerasyon bankacılığın temsilcisi Aktif Bank geliştirdiği ‘Şehir Bankacılığı’ anlayışıyla büyümeye devam ediyor. 9 Haziran 2010 tarihinde 6. şehir bankasını Sakarya’da açan Aktif Bank, Sakaryalılara özel hizmetler sunacak.


​Gelişen bilgi teknolojilerini ve değişen müşteri yönelimlerini dikkate alarak yeni bir bankacılık tarifi yapan Türkiye’nin ilk ve tek “Doğrudan Bankası” Aktif Bank, ‘şehir bankacılığı’ ile büyümeye devam ediyor. İstanbul, Kayseri, Bursa ve Gaziantep’in ardından Sakarya’da da şube açan Aktif Bank, Sakaryalıları ‘şehir bankacılığı’ ile buluşturuyor.


Aktif Bank Genel Müdürü Dr. Önder Halisdemir açılışta yaptığı konuşmada; “Aktif Bank olarak bankacılık alanında yeniliklere imza atmaya ve büyümeye devam ediyoruz. Hayata geçirdiğimiz son projelerden biri olan UPT (Ucuz Para Transferi) için Türkiye’nin en yaygın kuruluşu olan PTT ile işbirliği yaparak alternatif dağıtım kanalları bazında Türkiye’nin her yerine hizmet ulaştıran bir banka haline geldik. Bugün de şehir bankacılığı konseptimizi güçlendirerek bankamızı Sakarya’ya getirdik.Sakarya’dan Türkiye’ye bakacak bir şube açtık. Sakarya halkının şehirdeki tüm finansal ihtiyaçlarını karşılamak üzere tüm hizmetlerimizle buradayız, Sakarya’nın bankası olmaya geldik” dedi. 


Aktif Bank ‘şehir bankacılığı’ adını verdiği anlayış ile şube açtığı şehirlerde, şubelerini yalnızca ticari müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ve bir şubeyle konumluyor. Böylece sadece o şehrin bankası olarak kendisini yapılandırarak müşterilerini daha iyi anlayan hizmetlere imza atıyor.


Sakaryalıları ‘şehir bankacılığı’ ile buluşturan Aktif Bank, Türkiye’nin farklı illerinde ‘şehir bankacılığı’ yapmak üzere çalışmalarını sürdürmeye devam edecek.