Aktif Bank ve PTT Bir İlke Daha İmza Atıyor!


Aktif Bank-PTT işbirliğiyle hayata geçirilen "PASSO KREDİ", maaşını PTT'den alan emeklilere; 36 aya kadar geniş vade seçenekleri ve avantajlı faiz oranları ile maaşlarının 5 katına kadar kredi sağlıyor.


PASSO KREDİ İLE EMEKLİNİN KREDİSİ ANINDA CEBİNDE

Aktif Bank-PTT işbirliğiyle hayata geçirilen "PASSO KREDİ", maaşını PTT'den alan emeklilere; 36 aya kadar geniş vade seçenekleri ve avantajlı faiz oranları ile maaşlarının 5 katına kadar kredi sağlıyor. Aktif Bank ile PTT, bu işbirliğiyle bir ilke daha imza atıyor. PTT, hizmeti vatandaşın ayağına götürmeye devam ediyor.


Türkiye'nin ilk ve tek "Doğrudan Bankası" Aktif Bank ile Türkiye'nin köklü kuruluşlarından PTT işbirliğiyle hayata geçirilen "PASSO KREDİ" ile maaşını PTT işyerlerinden alan emekliler, kolayca başvurup maaşlarının 5 katı kadar krediyi yurdun dört bir yanındaki PTT merkezlerinden anında alabilecek.


Emekliler, PASSO KREDİ'den avantajlı faiz oranları ve 36 aya kadar varan vade seçenekleriyle, kefilsiz yararlanabilecekler. "PASSO KREDİ" için PTT merkezlerine sadece bir kimlikle başvurmak yeterli olacak. Başvurular, sistem aracılığı ile anında değerlendirilip ve neticelendirilerek krediler yine aynı zamanda PTT gişelerinden çekilebilecektir.


Aktif Bank, PTT ile daha önce de Ucuz Para Transferi (UPT) işbirliğine imza atmıştı. UPT ile tüm bankalardan online PTT işyerlerine ve tüm online PTT işyerlerinden bankalara, ucuz ve kolay bir şekilde para transferi gerçekleştiriliyor.


Aktif Bank PTT aracılığıyla önümüzdeki dönemlerde kredi ürünlerini ve hedef kitlesini genişletmeye devam edecek.

​​​​