Aktif Bank’ın “Sırlar Kitabı” Mercomm’dan iki ödül daha aldı


Aktif Bank’ın “Sırlar Kitabı” adlı faaliyet raporu, dünyanın en iyi uygulamalarını ödüllendiren GalaxyAwards yarışmasında 2 ödüle layık görüldü.


Sırlar Kitabı, GalaxyAwards’ta Tasarım klasmanında, NonTraditional Europe ve Graphic/Text kategorilerinde bronz ödül aldı. Türkiye’de yeni jenerasyon bankacılığın mucidi Aktif Bank, pazarlama ve iletişim alanlarında dünyanın en iyi uygulamalarını ödüllendiren Mercomm’un düzenlediği GalaxyAwards yarışmasından iki ödülle döndü.  Sırlar Kitabı, GalaxyAwards 2012’de Tasarım klasmanında NonTraditional Europe ve Graphic/Text kategorilerinde bronz ödüle layık  görüldü. 


“Sırlar Kitabı” konseptinin başarısını değerlendiren Aktif Bank Genel Müdürü Dr. Önder Halisdemir “Sırlar Kitabı, Aktif Bank’ın ‘Yeni jenerasyon bankacılık’ felsefesinin yansımalarından biridir. Başkalarının göremediğini görmek ve yapmadığını yapmak bizim sırrımız. Sırlar Kitabı başarısını uluslararası arenada aldığı ödüllerle tescilliyor, öyleki Sırlar Kitabı ile bu yıl 5 farklı uluslararası yarışmada toplam 11 ödül aldık” dedi. 


Aktif Bank’ın “Sırlar Kitabı” konsepti, Mercomm’un faaliyet raporlarının Oscar’ı olarak kabul edilen Arc Ödülleri yarışmasında da “Uluslararası Bankalar” kategorisinde toplamda 5 ödül almıştı.