Aktif Bank’ın Sırlar Kitabı’na Faaliyet Raporlarının Oscar’ı Arc Awards’dan 5 Ödül


Mercomm tarafından bu sene 26.sı düzenlenen “Faaliyet Raporu Arc Ödülleri” yarışmasında, “Sırlar Kitabı” temalı Aktif Bank 2011 Yılı Faaliyet Raporu 5 Kategoride Birden Ödüle Layık Görüldü.


​Aktif Bank’ın “Sırlar Kitabı” temalı 2011 Faaliyet Raporu, Amerika merkezli Mercomm şirketi tarafından bu sene 26.sı düzenlenen ve faaliyet raporlarının Oscar’ı olarak kabul edilen Arc Ödülleri yarışmasında “uluslararası bankalar” kategorisinde toplamda 5 ödül kazanarak büyük bir başarıya imza attı. Aktif Bank, alanında dünyanın en büyük uluslararası ödül yarışmalarından olan Arc Ödüllerinde, metin, iç dizayn ve basım&üretim kalitesi kategorilerinde uluslararası ölçekte 1.liğe, Geleneksel Olmayan Raporlar ve Finansal Veri kategorilerinde ise 2.liğe layık görülmüştür.


Bankanın 2011 Yılı Faaliyet Raporu geçtiğimiz Mayıs ayında yaklaşık 4.700 firmanın farklı konularda başvuru yaptığı ve Amerika’nın konusunda en prestijli yarışmalarından olan Hermes Creative Ödüllerin’de de Altın ödül kazanmış, Temmuz ayında ise “Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi (LACP)” tarafından düzenlenen ve 24 ülkeden 5.500’ün üzerinde başvuru yapılan “Vizyon Ödüllerinde” Dünya 2.si olmuştu.