Aktif Bank’ın Uluslararası Başarısı...


Aktif Bank, Financial World Innovation Awards’ta jüri tarafından ‘Dağıtım Kanalları’ kategorisinde en yenilikçi banka seçildi.


​1 Aralık 2011 tarihinde Londra’da gerçekleşen ve sektöre yenilikler kazandıran öncü kurumların ödüllendirildiği bu gecede farklı ödül kategorilerde finalist olan dünyanın önemli ve büyük bankalarından finalist olanlar hazır bulundu.


Aktif Bank Genel Müdürü Dr.Önder Halisdemir alınan ödüle ilişkin yaptığı açıklamada ‘2011 yılı sektörde yine Aktif Bank’ın ilklerinin konuşulduğu, Banka başarılarının uluslararası ödüller ile taçlandırıldığı ve başarılı finansal sonuçların alındığı başarılı bir yıl olmuştur. Çalışmalarımızın özellikle bu tür uluslararası arenada takdir edilmesi genç ve dinamik bir kurum olarak bizleri daha büyük hedeflere ulaşmak ve başarılarımıza yenilerini eklemek için motive etmektedir. Bankamızın, inovasyona verdiği önem ve gayretli çalışmaları neticesinde hak kazandığı  bu ödülü dünyanın en büyük finans kuruluşları arasından sıyırılarak almaktan ve 2011 yılını böyle bir ödülle kapatıyor olmaktan ayrıca mutluluk duyuyoruz’ dedi..


Aktif Bank bu yıl ödeme sistemleri, kalite ve iletişim konularında olmak üzere 6 adet uluslararası ödüle layık görülmüştü.