Aktif Bank’ın Yenilikçi Çözümlerine Ödül Yağmuru


Türkiye’nin en büyük özel sermayeli yatırım bankası Aktif Bank, arka arkaya uluslararası prestijli organizasyonlardan ödül almayı sürdürüyor.


Dünyanın önde gelen ekonomi yayınlarından Global Banking & Finance Review tarafından Türkiye’nin “En Yenilikçi Yatırım Bankası” seçilen Aktif Bank, Bonds & Loans Türkiye ödüllerinde “İslami Finansman” kategorisinde ve Passolig Kart IVR İyileştirme Projesi ile “The Stevie Awards”da ödüllere layık görüldü. 


Geniş hizmet ağı ve yenilikçi uygulamalarıyla farklı ihtiyaçlara yönelik çözümler geliştiren Aktif Bank, uluslararası kuruluşlar ve yayınlar tarafından ödül almaya devam ediyor. Sektöre kazandırdığı yenilikçi ürün ve hizmetler sonucunda dünyanın önde gelen ekonomi yayınlarından Global Banking & Finance Review tarafından Türkiye’nin “ En Yenilikçi Yatırım Bankası” olarak seçildi. 


Aktif Bank ayrıca Ağustos 2016 yılında gerçekleştirdiği “20 milyon USD’lik Murabaha” anlaşmasıyla Bonds & Loans Türkiye tarafından her yıl düzenlenen yarışmada “İslami Finansman” kategorisinde ödüle layık görüldü. 


Banka, bu ödüllerin yanı sıra dünyanın en saygın ödül organizasyonları arasında yer alan ve bu yıl Las Vegas’da 11.si düzenlenen “The Stevie Awards”da “IVR veya Web Servis Çözümü – Yeni Versiyon” kategorisinde “Passolig Kart IVR İyileştirme Projesi” ile ödül kazandı.


Aktif Bank başarılarının bir yansıması olarak son 6 yılda uluslararası birçok organizasyon tarafından toplam da 107 adet uluslararası ödüle layık görüldü.