N Kolay Ankara Kart ile Başkentlilere toplu ulaşımda beş kullanım ücretsiz:


5,5 milyon nüfuslu Ankara’da N Kolay Ankara Kart ile ulaşımda ödeme kolaylaşıyor, Başkentlilere ek kolaylıklar geliyor.


N Kolay Ankara Kart ile Başkentlilere toplu ulaşımda beş kullanım ücretsiz:


     


N Kolay Ankara Kart kampanyayla geliyor


 


5,5 milyon nüfuslu Ankara'da N Kolay Ankara Kart ile ulaşımda ödeme kolaylaşıyor, Başkentlilere ek kolaylıklar geliyor. Türkiye'deki tüm ATM'lerden, başka banka hesaplarından, Ankara Smart ve Mini Bankolarından ve N Kolay Ankara Kart satış noktalarından bakiye yüklenebilen N Kolay Ankara Kart ile Başkent'te metroda, otobüste, trende ve teleferikte 'bedava ulaşım' imkânı sunuluyor. Beş biniş bedava kampanyası ile satışı başlayan N Kolay Ankara Kart, ulaşımda sağladığı avantajların yanı sıra ön ödemeli bir kart olarak Türkiye ve dünyadaki tüm POS ve ATM cihazlarında kullanılabiliyor.


Aktif Bank imzalı N Kolay Ankara Kart, nüfusu 5,5 milyonu bulan ve her gün 1 milyon toplu taşıma işlemi gerçekleştirilen Ankara'da, vatandaşların ulaşım kartlarına daha kolay bakiye yüklemesine imkân tanıyor. Kart sahipleri N Kolay Ankara Kart satış noktalarından, Ankara Smart ve Mini Bankolarından, başka banka hesaplarından EFT yaparak ve Türkiye'deki tüm ATM'lerden kartlarına bakiye yükleyebiliyor. Kart sahipleri aynı zamanda satış noktalarından kartlarını aldıkları anda, kampanya süresince ücretsiz beş biniş hakkı kazanıyor. Kartı kullanırken Ankara ulaşımının tüm imkânlarından da yararlanmaya devam ediyor.N Kolay Ankara Kart, başkentlilerin günlük yaşamda aradığı tüm hizmetleri tek kartta sunuyor. MasterCard logolu ön ödemeli bir kart olan N Kolay Ankara Kart, ulaşımda ve alışverişlerde kullanılmanın yanı sıra temassız özelliği ile hızlı ve güvenli bir alışveriş keyfi sunuyor. Ayrıca karttaki bakiye ATM'lerden nakit olarak çekilebiliyor.


Hem pratik hem biniş hediyeli


6 TL'den satışa sunulan N Kolay Ankara Kart, satın alanlara beş hediye biniş hakkıyla birlikte geliyor. Bunun yanında yıl boyunca düzenlenecek kampanyalarla Ankaralılara bedava biniş hakları sunmaya devam edecek N Kolay Ankara Kart ile ilgili detaylı bilgilere www.nkolayankara.com​ web sitesinden ulaşılabiliyor.


N Kolay Ankara Kart Özellikleri


 • N Kolay Ankara Kart sahipleri kartlarına yükleyecekleri para ile ulaşım, alışveriş ve nakit çekim işlemi yapabiliyor.
 • Yurt içi ve yurt dışında tüm ATM'lerden para çekebiliyor.
 • Kart, ulaşım işlemlerinde aktarmalı geçiş hakkı sağlıyor.
 • Düzenlenen kampanyalar ile kullanıcılarına bedava biniş hakkı ve indirim olanakları sunuyor.
 • İlk kart satın alımlarında kullanıcılara beş adet bedava biniş hediye ediliyor.
 • 0 (850) 724 0606 numaralı N Kolay Ankara Kart İletişim Merkezi ile kart sahiplerine özel bir iletişim merkezi hizmeti sunuluyor.

 


N Kolay Ankara Karta Bakiye Yükleme Noktaları


 • N Kolay Ankara Kart Satış Noktaları
 • Ankara Smart ve Mini Bankoları

 


Ayrıca N Kolay Ankara Kart'a,


 • Banka hesaplarından EFT yaparak,
 • Tüm banka ATM'lerinden,
 • PTT Şubeleri ve PTTMatikler'den,
 • Aktif Bank İnternet Şubesi'nden kart numarası ile para yüklenebiliyor.