N Kolay Ödeme Noktaları Vodafone Cep Merkezleri’nde de hizmet verecek

Türkiye’nin en yaygın ödeme ağı N Kolay, abonelerine daha yaygın hizmet sunmak amacıyla Kayseri’de Vodafone ile işbirliği başlattı.


Türkiye'nin en yaygın ödeme ağı N Kolay, abonelerine daha yaygın hizmet sunmak amacıyla Kayseri'de Vodafone ile işbirliği başlattı. N Kolay Ödeme Kuruluşu bundan böyle Kayseri'deki Vodafone Cep Merkezleri'nde de hizmet verecek. Yapılan işbirliği ile N Kolay Ödeme noktalarına daha fazla insanın daha kolay erişmesinin sağlanması hedefleniyor.


Hızlı bilgi işlem alt yapısı ve sunduğu kesintisiz hizmetlerle Türkiye'nin en çok tercih edilen ödeme kuruluşu olan N Kolay, ödeme noktalarına daha fazla insanın daha kolay erişmesi amacıyla Vodafone ile işbirliği yaptı. İlk uygulaması Kayseri'de hayata geçecek çalışma ile bundan böyle Vodafone Cep Merkezleri, N Kolay Ödeme Noktaları olarak hizmet verecek. Kayseri genelinde 177 ödeme noktası ile hizmet veren N Kolay, Vodafone işbirliği ile birlikte ödeme noktalarının sayısını 202'ye yükseltmiş oldu.


İşbirliği kapsamında N Kolay Ödeme Noktaları'nda sunulan elektrik, su, doğalgaz fatura ödemesi; Passolig Kart başvurusu ve yenileme işlemleri; Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig maç bileti satın alma; Kart38 dolumu; tüm bankaların kredi kartı borç ödemeleri; yurt içi hesaplara ve IBAN numarasına para transferi gibi hizmetlere Vodafone Cep Merkezleri'ndeki N Kolay noktalarından erişmek mümkün olacak.


Türkiye'nin en büyük yatırım bankası Aktif Bank'ın iştiraki olan N Kolay Ödeme Kuruluşu,  ayda 6,5 milyonun üzerinde işlem ile Türkiye'nin en büyük ödeme kuruluşu konumunda bulunuyor. N Kolay Ödeme Kuruluşu Türkiye genelinde 491 N Kolay İşlem Merkezi ve 4 bin 183 kiosk ile hizmet veriyor.​