PASSO Mobil ile artık #EğlenceniSeç


Süper Lig ve TFF 1. Lig'de yer alan bütün futbol takımlarının tek resmi bilet satış platformu olan PASSO, futbol dünyasındaki deneyimini eğlence ve etkinlik dünyasına da taşıdı. Stadı cebe getiren PASSO Mobil uygulaması da eğlence ve etkinlik dünyasına uygun olarak tamamen yenilendi.


Passolig Kart başvurusu, E-Bilet süresi uzatma, maç bileti alma, canlı maç izleme gibi futbola dair her konuda taraftarın yanında olan PASSO Mobil ile artık konserden tiyatroya, basketbol maçlarından müze ziyaretlerine kadar her etkinliğe ulaşılabilecek.


Daha önce PASSO Mobil ile yapılabilen tüm işlemler yeni uygulamada da devam ederken, kombine alım işlemleri de artık PASSO Mobil'den yapılabilecek. PASSO Mobil'de yer alan Fikstürden Süper Lig ve 1. Lig'in güncel sezon maçları görüntülenip, puan durumu takip edilebilecek. Maçların canlı anlatımı, istatistikleri, kadro ve diziliş bilgilerine anlık olarak erişilebilecek.


Üstelik kullanıcılar her zamanki gibi saniyeler içinde Passolig Kart başvurusunu tamamlayıp, kartın gelmesini beklemeden anında maça girebilecekler. Passolig Karta para yükleyerek bilet alabilecek ve E-Bilet süresini yenileyerek yeni sezonda da takımlarının yanında olabilecekler. Gitmeyecekleri maçlar için kombine ve biletlerini, başka bir Passolig Kart sahibine hiçbir ücret ödemeden transfer edebilecekler.


PASSO Mobil ile Passolig Kart sahipleri 7/24 birbirine ücretsiz, hızlı ve kolaylıkla para transferi de yapabilecek. Dilediği Passolig Kart sahibine QR kodunu gönderip ödeme alabilecek veya kendisi de dilediği Passolig Kart sahibine N Kolay QR koduna hızlıca para gönderebilecek. Ayrıca Passolig Kart sahipleri ödeme anında yeterli bakiyeleri olmasa bile %0 faizli "Kolay Paket"lerden faydalanabilecek. 100 TL'den 500 TL'ye kadar anında sahip olunabilen paketler, 30 gün içerisinde geri ödendiğinde faizsiz olarak sunuluyor.