Pavo ve Omni-Vectron’dan iş birliği

İnovatif ürün ve hizmetleriyle öne çıkan Aktif Bank iştiraki Pavo, 1996 yılından bu yana restoran (HORECA) sektöründe Pos Otomasyon Çözümleri sunan Omni-Vectron ile iş birliği yaparak işletmelere yeni nesil çözüm setleri sunuyor.

 

Türkiye’nin en kapsamlı finansal teknolojiler ekosistemi olan Aktif Bank iştiraki Pavo, restoran (HORECA) sektöründe Pos Otomasyon Çözümleri sunan Omni-Vectron’a yeni nesil ödeme sistemleri çözümleri sunacak. Böylece Omni-Vectron’un hizmet verdiği HORECA sektörü oyuncularına uçtan uca çözüm sağlamalarına katkıda bulunacak.

 

“Yenilikçi teknolojilerle ödeme sistemlerinde lider olmayı hedefliyoruz”

Pavo Kurumsal Satış ve İş Geliştirme Bölümünden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özden BEKTAŞ, “Pavo olarak, 40’ı aşkın çalışandan oluşan Ar-Ge ekibimizle teknolojik çözümler sunuyoruz. Yazılım evi iş ortaklarımızın isteklerine de hızlı çözümler sunarak ödeme sistemlerinde lider olma ve bu alandaki yenilikleri hayata geçirme vizyonunu taşıyoruz. Bu kapsamda, geçmişte de katma değer sağlayacak birçok projede birlikte çalıştığımız, restoran (HORECA) sektöründe hizmet veren işletmelere başarılı hizmetler sunan Omni-Vectron ile iş birliği yaptık. Bundan sonrasında yeni nesil Pavo Android cihazlar ile mikro işletmelerden zincir restoranlara kadar pek çok firmaya özel, çözüm ve değer üretmeye birlikte devam edeceğiz. Bu sinerjinin müşteri ihtiyaçlarını karşılayan, uzun soluklu bir iş ortaklığı olacağına inanıyorum” dedi.

 

“Pavo ile iş ortaklığımız sayesinde işletmelerin ihtiyaçlarına yanıt vereceğiz”

Omni-Vectron Yazılım ve Proje Yöneticisi Melih KARADAĞ, “Omni- Vectron olarak Pavo ile gerçekleştirdiğimiz iş ortaklığıyla, işletmelere ödeme ve sipariş süreçlerinde devrim niteliğinde avantajlar sunuyor, işletmelerde özel teknolojik çözümlerle operasyonel verimliliği arttırmayı hedefliyoruz. VUK 507 uyumlu teknolojik altyapının gücü işletmelerin başarısında büyük rol oynuyor. Hem ödeme cihazı ihtiyacını hem de sipariş donanımı ihtiyacını ortadan kaldırarak işletmelerde tek bir cihaz kullandırarak operasyonel kolaylık sağlanıyor. Restoran ve perakende sektöründe faaliyet gösteren her büyüklükteki işletme için uygun olan Omnipay Mobile Pavo, Android işletim sistemi tabanlı bir mobil uygulama. Bu uygulama, sabit bir Vectron terminale bağlı olarak çalışıyor ve Android'in sunduğu tüm avantajları bir araya getiriyor. Pavo ile yaptığımız bu iş ortaklığının işletmelerin ihtiyaçlarını uçtan uca çözümleyen noktada olması adına emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.