Türkiye’nin değerlerine yatırım yapan Aktif Bank, teknolojiye verdiği destek ve yatırımlarla CeBIT Eurasia’da


Türkiye’nin en büyük yatırım bankası Aktif Bank, Türkiye’nin değerlerine yatırım yapmaya devam ediyor.


​​​Sürekli hayata geçirdiği yenilik ve atılımlarla kendini gösteren Aktif Bank, şimdi de 11-14 Eylül’de İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılacak olan Avrasya'nın bir numaralı Bilişim, Teknoloji ve İletişim Platformu CeBIT Bilişim Eurasia’nın ana sponsoru olarak teknolojiye destek veriyor.Kurulduğu günden bu yana yeniliklere imza atan, çalışmalarını ödüllerle taçlandıran Türkiye’nin en büyük yatırım bankası Aktif Bank, şimdi de Avrasya Bölgesi’ndeki bilişim firmalarının yanı sıra işinde bilişimi kullanan tüm dikey sektör firmalarını, kamu kurumlarını ve medya kuruluşlarını aynı çatı altında buluşturan CeBIT Bilişim Eurasia’nın ana sponsoru oldu. Aktif Bank, 11-14 Eylül tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılacak olan Avrasya'nın bir numaralı Bilişim, Teknoloji ve İletişim Platformu CeBIT Bilişim Eurasia’da her biri Türkiye’nin en yenilikçi şirketleri arasında yer alan iştiraklerinden oluşan “Aktif İnovasyon Alanı”nda katılımcılarla buluşacak.


4 yılda 68 uluslararası ödül alan ve üç yıl üst üste Dünyanın En Yenilikçi Bankası ünvanına layık görülen Aktif Bank, 93 ülkeden 132,000’e yakın katılımcının yer alacağı CeBIT Bilişim Eurasia’ya ana sponsor oldu.


Türkiye’nin en özellikli, en ekonomik, spor, eğlence ve yaşam kartı Passolig, Türkiye’nin en büyük sigorta aracısı Sigortayeri, Avrupa’nın en büyük ulaşım entegratörü E-Kent, spor ve eğlence dünyasının yeni adresi Passo, lider ödeme ağı N Kolay, Türkiye’nin ilk ve tek yerli global para transferi markası UPT gibi bugüne kadar hep fark yaratan hizmetlerle sıklıkla adından söz ettiren Aktif Bank,  CeBIT Bilişim Eurasia’ya ana sponsor olarak yine önemli bir değere imza atmış oldu.


Aktif Bank Genel Müdürü & Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Önder Halisdemir, sponsorlukla ilgili olarak,  “Yeni jenerasyon bankacılık felsefesiyle yola çıkan ve bugüne kadar pek çok yeniliğe imza atan Aktif Bank olarak CeBIT Bilişim Eurasia’nın ana sponsoru olmaktan mutluluk duyuyoruz” diyerek sözlerini şöyle sürdürdü:


“Aktif Bank Türkiye’nin en büyük yatırım bankasıdır. Yerli bir banka olduğu için Türkiye’nin değerlerine yatırım yapar. Aktif Bank ulaşımdan, teknolojiye, perakendeden, spor ve eğlence sektörüne kadar birçok sektöre yatırım yapmış yeni ve milli değerler ortaya çıkmasını sağlamış ve bunları dünya değerlerine dönüştürmeye başlamıştır. CeBIT Bilişim Eurasia’yı önemli bir platform olarak görüyoruz ve bu sebeple iki seneliğine ana sponsor olarak yer alıyoruz. CeBIT Bilişim Eurasia kapsamında 93 ülkeden 132,000’e yakın katılımcının yer alacağı bu dev buluşma noktasında Türkiye bilişim sektörünün girişimcilerinin dünya ile buluşacak olmasını çok önemsiyoruz. Bu büyük sponsorluk, girişimcileri teşvik etmek ve sektöre katkı sağlamak maksadıyla yapılmıştır. Aktif Bank’ın tüm projelerinde olduğu gibi bu kararımız da bir sorumluluk duygusu ile alınmıştır.”​