Binlerce koşu sever maraton ruhunu N Kolay ile yaşıyor…

Aktif Bank olarak dijital bankamız N Kolay ile 2020 yılından bu yana İstanbul Maratonu’nun isim sponsorluğunu üstleniyoruz.

Böylece N Kolay markasının dinamik ve kapsayıcı hizmet modelini; dünyanın en önemli spor organizasyonlarından N Kolay İstanbul Maratonu’nun ruhu ile buluşturuyoruz.


Zaman ve mekân fark etmeksizin kullanıcılarının finansal ihtiyaçlarını hayatı kolaylaştıran çözümlerle karşılayan çok kapsamlı dijital bankamız N Kolay ile 1 milyonu aşkın kullanıcı, fiziki bir şube olmadan sunulan birçok ürün ve hizmete kolayca ulaşabiliyor.


N Kolay dijital bankamız ile hem profesyonelleri hem de amatörleri kucaklayan bu önemli spor etkinliğinin, İstanbul kadar özel bir şehirde ve geniş kitleleri kapsayacak şekilde düzenlenmesine iki yıldır destek vermekten mutluluk duyuyoruz.


Koşunun dinamizmine ortak olan N Kolay ile, İstanbul’un eşsiz atmosferinde gerçekleştirilen N Kolay İstanbul Maratonu’nun yanı sıra tarihi yarımadada düzenlenen “İstanbul Yarı Maratonu”na ve İstanbul’un pek çok farklı semtinde düzenlenen “İstanbul’u Koşuyorum” etaplarına da destek vererek, yıl boyunca binlerce koşu severle buluşmaya devam ediyoruz.

N Kolay Mobil ile
tüm işlemler cebinizde!

Tüm bankacılık ihtiyaçlarınız için N Kolay Mobil cebinizde! N Kolay Mobil ile tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilir, kredi kullanabilir, yatırım yapabilirsiniz.