Özellikler

⦁ Nkolay.com adresine girin, kısa formu doldurup evraklarınızı ekrandan onaylayın, 300.000 TL’ye kadar krediniz hesabınızda olsun.(50 bin TL üzerindeki kredi başvurularınız için maksimum vade 24 ay, 50 bin TL altında kalan talepleriniz için ise 36 ay vade olacak şekilde  başvuruda bulunabilirsiniz.)


⦁ N Kolay kredi ile şubede sıra bekleme, sayfalarca kağıdı imzalama, üstüne üstlük kredi kartı gibi ek ürün satın alma zorunluluğu yok.​


⦁ Başvurunuz onaylandığında paranız anında hesabınıza yatar. Üstelik paranıza daha kolay ulaşabilmeniz için ücretsiz N Kolay banka kart sahibi olacaksınız.​


⦁ Henüz N Kolaylı değilseniz kredi başvurunuzu N Kolay mobil üzerinden tamamladıktan sonra görüntülü görüşme ile müşterimiz olabilir ve paranızı kurye beklemeden anında kullanabilirsiniz.

  • Size özel faiz oranları
  • Hızlı ve kolay başvuru
  •  Şubeye gitmeden başvuru imkanı
  • Hafta sonu bile paranız hesabınızda
  • N Kolay mobil'i indir paranı hemen al

Başvuru ve Kullanım

Bu krediye nasıl başvurabilirim?

⦁ Aktif Bank müşterisiyseniz, N Kolay mobil uygulama veya www.nkolay.com üzerinden T.C. Kimlik Numarası, posta adresi ve bankamıza kayıtlı cep telefonu numaranızı girerek başvuru yapabilirsiniz. Kredinizin onaylanması halinde ekranda sorulan bilgileri doğru olarak girmeniz gereklidir. Ekrandan ihtiyaç kredisine ait Bankacılık Hizmetleri ve Belirli Süreli Tüketici Kredisi Sözleşme Öncesi Bilgilendirme Formu, Bankacılık Hizmetleri ve Belirli Süreli Tüketici Kredisi Sözleşmesi, Kredi Koşullarına İlişkin Bilgiler ve Geri Ödeme Planı, İhtiyaç Kredisi Ürün Bilgi Formu, Temel Bankacılık Ürün ve Hizmetleri Bilgi Formu’nu okuyarak onaylamalısınız. Passolig Banka Kart’ın ya da daha önce Bankamızdan imzaladığınız Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi (Bireysel Müşteriler) var ise para anında hesabınıza yatırılacaktır. Passolig Kredi Kart’ınız veya Cüzdan Kart’ınız var ise, hesabınızın açılması ve paranızı alabilmeniz için adresinize kurye ile N Kolay Banka Kartı ve Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi (Bireysel Müşteriler) gönderilecektir. Kuryeden Bankamıza sözleşmenin imzalandığı bilgisi geldiği anda para hesabınıza yatırılacaktır.


⦁ İlk kez Bankamızın ürününü kullanacaksanız, T.C. Kimlik Numarası, e-posta adresi ve cep telefonu numaranız ile N Kolay mobil uygulama veya www.nkolay.com üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Cep telefonunuza gelecek şifreyi, ekranda ilgili alana girerek başvurunuzu başlatabilirsiniz. Kredinizin onaylanması halinde ekranda sorulan bilgileri doğru olarak girmeniz gereklidir. Ekrandan ihtiyaç kredisine ait Bankacılık Hizmetleri ve Belirli Süreli Tüketici Kredisi Sözleşme Öncesi Bilgilendirme Formu, Bankacılık Hizmetleri ve Belirli Süreli Tüketici Kredisi Sözleşmesi, Kredi Koşullarına İlişkin Bilgiler ve Geri Ödeme Planı, İhtiyaç Kredisi Ürün Bilgi Formu, Temel Bankacılık Ürün ve Hizmetleri Bilgi Formu’nu okuyarak onaylamalısınız. Henüz Aktif Bank müşterisi değilseniz kredi başvurunuzu N Kolay mobil üzerinden görüntülü görüşme ile tamamlayarak kredinizi kurye beklemeden anında kullanabilirsiniz. Görüntülü görüşme için çipli T.C Kimlik Kart'ınız yanınızda olmalı ve telefonunuzun NFC özelliği açık olmalıdır.


⦁ Kurye ile ilerlemek istemeniz durumunda N Kolay Banka Kartı ve Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi (Bireysel Müşteriler) gönderilecektir. Kuryeden Bankamıza sözleşmenin imzaladığı bilgisi geldiği anda para hesabınıza yatırılacaktır.

Krediyi kullandıktan sonra ödemelerimi nasıl yaparım?

⦁ N Kolay Mobil’den,

⦁ Aktif Bank İnternet Şube'den,

⦁ Aktif Bank Şubelerinden,

⦁ Tüm PTT şubelerinden ve Pttmatik'lerden,

⦁ VakıfBank ATM'lerinden,

⦁ Herhangi bir bankada bulunan hesabınızdan Aktif Bank'taki hesabınıza para transferi (EFT) yaparak,

⦁ N Kolay banka kartınız ile diğer banka ATM'lerinden hesabınıza para yatırarak banka hesabından taksit ödemenizi yapabilirsiniz.


Vakıfbank ATM’sinden:

⦁ Kartsız İşlemler menüsüne girilir,
⦁ Aktif Bank İşlemleri seçilir,
⦁ Banka Kart Numarası veya Hesap Numarası yazılır,
⦁ Ekrandaki bilgiler doldurulur,
⦁ Şahsınıza ait T.C. Kimlik ve cep telefonu numarası girilir.
⦁ Bilgilerinizi kontrol ettikten ve işlem ücretini onayladıktan sonra taksit tutarını yatırabilirsiniz.


Pttmatik’lerden:

⦁ Anlaşmalı Banka İşlemleri menüsüne girilir,
⦁ Aktif Bank İşlemleri seçilir,
⦁ Hesaba Nakit Yatırma butonuna basılır,
⦁ Banka Kart Numarası veya Hesap Numarası yazılır,
⦁ İstenilen bilgiler ve cep telefonu numarası girilir,
⦁ Açıklama seçilir.

Oran ve Fiyatlar

Kredi Tutarı Vade (Ay) Faiz Oranı Taksit Tutarı Kredi Tahsis Ücreti Efektif Yıllık Faiz Oranı
10.000 TL 6 5.79% 2.132,21 TL 57,50 TL 143,76%
20.000 TL 12 5.99% 2.624,69 TL 115 TL 148,84%
50.000 TL 36 5.99% 4.174,16 TL 287,50 TL 147,38%
70.000 TL 24 5.99% 6.530,77 TL 402,50 TL 147,72%
100.000 TL 24 5.99% 9.329,67 TL 575 TL 147,72%
200.000 TL 12 5.99% 26.246,86 TL 1.150 TL 148,84%
300.000 TL 12 5.99% 39.370,29 TL 1.725 TL 148,84%

*  N Kolay kredi faiz oranı, kredi notunuza göre değişkenlik gösterebilir. Hesaplamada kullanılan %5,79 aylık akdi faiz oranı 3-6 ay arası vade seçen ve en yüksek skor bandında bulunan kişiler için geçerli olan kredi faizidir. Kredi Tahsis ücreti kredi tutarının %0,5 kadar olup %15 BSMV içermektedir. Aylık maliyet oranı; 7,7076% yıllık ise 143,7564%’dür. Kullandırımdan önce kredi notuna uygun olan faiz, kişinin onayına sunulur. Aylık/yıllık efektif faiz oranlarına kredi için tahsil edilen tüm faiz, ücret, vergi ve fonlar dahil edilmiştir. Sigorta dahil edilmemiş olup, ertelemesiz kredi üzerinden hesaplanmıştır

N Kolay Mobil ile
tüm işlemler cebinizde!

Tüm bankacılık ihtiyaçlarınız için N Kolay Mobil cebinizde! N Kolay Mobil ile tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilir, kredi kullanabilir, yatırım yapabilirsiniz.