Yurt dışı döviz transferi N Kolay’da!

N Kolay Mobil üzerinden UPT aracılığıyla onlarca ülkeye 1 EUR'dan başlayan fiyatlarla uygun fiyatlarla 7 gün 24 saat kolayca döviz transferi yap!

Özellikler

UPT ile para göndermek çok kolay

•  Size en yakın UPT Hizmet Noktasına, geçerli kimlik belgeniz ile giderek para gönderme formunu doldurunuz.

•  Gönderim tutarını ve ücretini gişe görevlisine veriniz.

•  İşleminize ait referans numarası hem size hem de alıcıya otomatik olarak giden SMS ile bildirilecektir. *


​ UPT ile para almak çok hızlı 

• İsminize gönderilen para transferleri için işleme ait referans numarası ve geçerli kimlik belgeniz ile en yakın UPT Hizmet Noktasına giderek, paranızı alabilirsiniz.

• Banka hesabınıza veya kredi kartınıza gönderilen para transferleri otomatik olarak hesabınıza yansımaktadır.

• Size en yakın UPT hizmet noktasını öğrenmek için tıklay​ınız.


UPT ile Avrupa’ya hesaba para gönder; az öde!

• UPT ile Türkiye’den Almanya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İzlanda, İngiltere, İspanya, İsveç, İtalya, İrlanda, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Malta, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya ve Yunanistan’a 10.000€ ’ya kadar hesaba gönderim çok uygun fiyatlarla! Detaylar için tıklayınız.

  • Çok avantajlı fiyatlar
  • Anında alıcısına ulaşır
  • Yaygın hizmet ağı
  • Kolay transfer

* Gönderici ve/veya alıcı operatörünün ve/veya bulunduğu ülkenin UPT A.Ş.’nin SMS gönderimi için anlaşmalı olduğu operatör ve/veya ülkeler içerisinde yer almaması ve/veya UPT A.Ş.’nin gönderdiği SMS’in herhangi teknik nedenden dolayı alıcıya iletilememesi durumlarında UPT A.Ş. Alıcı ve/veya Gönderici’ye referans numarası iletmeyi taahhüt etmez. Bu gibi durumlarda Gönderici’nin, kendisine bildirilen ve işlem dekontunda yer alan referans numarasını, Alıcı’ya iletmesi gerekmektedir. 

Sıkça Sorulanlar

Nasıl Döviz Transferi Yaparım?

N Kolaylı Değilim

⦁ N Kolay’ı indir > Görüntülü Görüşme ile dakikalar içinde müşterimiz olabilir > Para Transferleri -> UPT İle Yurtdışına Döviz Transferi-> Para Gönder menüsünden işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.


N Kolaylı’yım

⦁ N Kolay’ı indir > Para Transferleri-> Yurt Dışına Döviz Transferi-> Para Gönder menüsünden işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Kimler N Kolay mobilden döviz transferi yapabilir?

⦁ N Kolaylı olan herkes kolayca döviz transferi yapabilir.

Döviz transferi işleminin azami tamamlanma süresi ne kadardır?

⦁ İsme gönderim yapmanız durumunda transferiniz anlık olarak ulaşır. Hesaba gönderimlerde ise gönderdiğiniz ülkeye göre anlık veya gün içinde ulaşımı gerçekleşir.

Döviz transferi işlemlerinde ne kadar komisyon öderim?

USD ve EUR cinsi işlemleriniz için 1 USD/EUR’dan başlayan, GBP cinsi para transferleriniz içinse 8 GBP’den başlayan fiyatlarla döviz transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Döviz transferi limitleri nedir?

⦁ İşlem limitleri ülkeye ve işlem tipine göre değişmektedir.

Herhangi bir bankada hesabı olmayan bir kişiye UPT aracılığıyla N Kolay’dan döviz gönderebilir miyim?

⦁ UPT aracılığıyla N Kolay’dan yurt dışına, banka hesabına gerek olmadan, alıcının ismine kolayca döviz gönderebilirsiniz. Para gönderimi yaparken "isme gönderim" seçeneğini seçerek alıcı isim ve soyadı bilgilerini girebilirsiniz. İşlem sonunda size vereceğimiz referans kodunu alıcıya iletirseniz, alıcı 400 bini aşkın hizmet noktasından parasını alabilir.

Döviz transferi yaptığım alıcı komisyon öder mi?

⦁ Hayır, döviz transferi yaptığınız alıcı herhangi bir komisyon ödemez.

İşlem iadesini nasıl gerçekleştirebilirim?

⦁ Sadece yurt dışı İsme Gönderim para transferleri henüz alıcısı tarafından çekilmemiş ise iptal edilebilir. N Kolay Menü, Para Transferleri altında UPT ile Yurt Dışına Döviz Transferi alanında Gönderi Sorgula’ya tıklayarak işleminize ait iptal talebini iletebilirsiniz. İptal talebiniz UPT’ye ulaştığında onaylanır, sizden alınmış olan masraf tutarı iade edilmez.

Hangi saatler arası işlem yapılabilir?

⦁ 7 gün 24 saat işlem yapabilirsiniz.

Hangi döviz cinslerinde para gönderilebilir?

⦁ USD, EUR, GBP hesaplarından para gönderebilirsiniz.

Gerçekleştirdiğim işlemleri nereden görebilirim?

⦁ N Kolay Menü, Para Transferleri altında UPT ile Yurt Dışına Döviz Transferi alanında Gönderi Sorgula’ya tıklayarak işlemlerini görüntüleyebilirsin.

TCMB kuruna göre 26.04.2024 tarihi itibarıyla 1 Euro 34.89 TL’dir. İşlem anında döviz cinsinden tahsilat yapılacaktır.

N Kolay Mobil ile
tüm işlemler cebinizde!

Tüm bankacılık ihtiyaçlarınız için N Kolay Mobil cebinizde! N Kolay Mobil ile tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilir, kredi kullanabilir, yatırım yapabilirsiniz.