Fon Sepeti Fonları

Gümüş Fon Sepeti Fonu (MJG)

Gümüşe yatırım yapmak artık çok kolay!


Gümüş piyasalarındaki fiyat değişimlerinin yatırımcılarına yansıtarak kazanç elde etmesini sağlamak hedefi bulunan Fon, toplam değerinin en az %80’ını devamlı olarak gümüşe dayalı yabancı borsa yatırım fonları (ETF) ve/veya gümüşe dayalı yerli borsa yatırım fonları ile gümüşe dayalı yerli yatırım fonu katılma paylarına yatırmaktadır.1. Robo Fon Sepeti Fonu (MJB)

Yapay zeka desteği ile Dünyanın fonu bu sepette!


Fon, Yapay Zeka tabanlı portföy değerlendirme modelini kullanarak, farklı sektör ve coğrafyalardan ETF (Borsa Yatırım Fonu-BYF) ile birlikte yurtiçindeki yatırım fonları ve BYF'lere yatırım yapar. Yatırımcılarına orta-uzun vadede ABD Doları'nın Türk Lirası karşısındaki değerine paralel bir getiriyi sunmayı hedeflerken, yatırımcılarına ağırlıklı olarak yurtdışı piyasalardaki finansal enstrümanlara yatırım yapabilme imkanı da sunar.
2. Tarım ve Sürdürülebilirlik Fon Sepeti Fonu (MTS)

Tarım ve sürdürülebilirlik temalarına yapay zeka desteğiyle kolayca yatırım yapın.


Robo Tarım Ve Sürdürülebilirlik Fon Sepeti Fonu; kullanacağı Robo Danışmanlık hizmeti kapsamında; tarım, tarım emtia ve sürdürebilirlik, sürdürülebilir kalkınmanın 17 hedefine uygun (temiz enerji, su başta olmak üzere) temalarına yatırım yapan yerli yatırım fonları ile yerli ve yabancı borsa yatırım fonlarının katılma paylarını Yapay Zekâ tabanlı bir model ile fon portföyüne dahil ederken, müşterilerine ağırlıklı olarak yurtdışı piyasalardaki finansal enstrümanlara yatırım yapma imkanı sağlamaktadır.
Aktif Portföy'ün yönettiği Yatırım Fonları ile ilgili fon getirileri, risk değeri, eşik değeri, alım satım yerleri, işlem saatleri, aylık fon bülteni, fon analizi, yasal dokümanlar vb. gibi tüm detay bilgilere buradan erişebilirsiniz.


Detaylar ve diğer ürün veya hizmetlerle ilgili bilgi almak için Aktif Portföy'e info@aktifportfoy.com.tr e-posta adresinden veya 0 212 376 32 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.


N Kolay Mobil ile
tüm işlemler cebinizde!

Tüm bankacılık ihtiyaçlarınız için N Kolay Mobil cebinizde! N Kolay Mobil ile tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilir, kredi kullanabilir, yatırım yapabilirsiniz.