Hisse Senedi ve Kıymetli Maden Fonları


Katılım Hisse Senedi (TL) Fonu - ASJ

Getiri potansiyeli yüksek Türk hisse senedi piyasasına yatırım yapın!


Hem %90’lık net pozisyonunu artırıp azaltarak, hem de hisseler özelinde açılan pozisyonlarla BIST 100 Endeksi üzerinde getiri sağlamayı amaçlar. Temel analize dayalı hibrit modelle oluşturulan hisse portföyünde düzenli olarak ayda bir değişim yapılırken bilanço dönemi ve önemli haber akışlarında yine hisse bazlı değişikliklere gidilerek aktif şekilde yönetilir. Hisse senedi yoğun fon olmasından dolayı, %0 stopaja tabiidir.


 


BIST 30 Endeksi Hisse Senedi (TL) Fonu (MMH)

BIST'in piyasa değeri en yüksek ilk 30 hisse senedinin potansiyeline yatırım yapın, değerlendikçe kazanın!


Portföyünün en az %80'ini BIST-30 Endeksi içindeki hisse senetlerine yatıran Fonumuz, bir endeks fonu ve hisse senedi yoğun fondur. Yatırımcılarına Borsa İstanbul'da işlem gören, piyasa değeri ve işlem hacmi en yüksek 30 hisse senedinin potansiyelini sunmaktadır.


 


Altın Katılım Fonu (MKG)

Altında hem tasarruf yapın, hem de kazanç elde edin!


Fonumuz, mevcut piyasa koşullarında ve geleneksel olarak yurtiçi yatırımcılar tarafından yüksek talep gören Altın ve Altına dayalı ürünlere yatırım yapmaktadır. Portföyünde bulunan Gram Altın'ın ve Altına dayalı ürünlerin değerleme yapısından dolayı, yatırımcılarına hem Ons Altın'ın getirilerinden hem de Dolar/TL getirilerinden faydalanma imkanı verir.​Aktif Portföy'ün yönettiği Yatırım Fonları ile ilgili fon getirileri, risk değeri, eşik değeri, alım satım yerleri, işlem saatleri, aylık fon bülteni, fon analizi, yasal dokümanlar vb. gibi tüm detay bilgilere buradan erişebilirsiniz. 


Detaylar ve diğer ürün veya hizmetlerle ilgili bilgi almak için Aktif Portföy'e info@aktifportfoy.com.tr e-posta adresinden veya 0 212 376 32 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

N Kolay Mobil ile
tüm işlemler cebinizde!

Tüm bankacılık ihtiyaçlarınız için N Kolay Mobil cebinizde! N Kolay Mobil ile tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilir, kredi kullanabilir, yatırım yapabilirsiniz.