Para Piyasası Fonları


Para Piyasası (TL) Fonu (IDL)

Nakit akışınızı aynı gün valörle yönetin!


Kısa vadeli para ve sermaye piyasası araçlarına yatırım yapan fon, yatırımcılarına sabit getirili ürünler ile getiri imkanı sağlarken, aynı gün alım - satım yapılabildiği için anlık nakit ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir. Fon portföyüne, yatırım yapılacak sermaye piyasası araçları seçilirken, nakde dönüşümü kolay ve riski düşük olanlar tercih eder. Fon portföyünün tamamı devamlı olarak, vadesine en fazla 184 gün kalmış, para ve sermaye piyasası araçlarından oluşmaktadır. Portföyün günlük olarak hesaplanan ağırlıklı ortalama vadesi ise en fazla 45 gündür.​Aktif Portföy'ün yönettiği Yatırım Fonları ile ilgili fon getirileri, risk değeri, eşik değeri, alım satım yerleri, işlem saatleri, aylık fon bülteni, fon analizi, yasal dokümanlar vb. gibi tüm detay bilgilere buradan erişebilirsiniz.


Detaylar ve diğer ürün veya hizmetlerle ilgili bilgi almak için Aktif Portföy'e info@aktifportfoy.com.tr e-posta adresinden veya 0 212 376 32 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.


N Kolay Mobil ile
tüm işlemler cebinizde!

Tüm bankacılık ihtiyaçlarınız için N Kolay Mobil cebinizde! N Kolay Mobil ile tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilir, kredi kullanabilir, yatırım yapabilirsiniz.