Tek Kişilik Bankacılık

Aktif Bank Özel Bankacılık'ta her şey bir tek sizin içindir. Tek Kişilik Bankacılık anlayışımız, size özel hizmet sunmak ve memnuniyetinizi en yüksek seviyede tutmak üzerine kuruludur. 

Yakınlık, uzmanlık ve açıklık prensiplerini benimseyerek; finansal kararlarınızda sizi asla yalnız bırakmayan, yatırımlarınız için doğru aksiyonları alan ve her konuda açık olan uzman kadromuzla, size en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz. 

Müşterilerimizin finansal hedeflerini, yatırım tercihlerini ve risk algılarını dikkate alarak uzun dönemli ve güvene dayalı bir hizmet sunuyoruz. Türkiye’nin en büyük özel sermayeli yatırım bankası olmamızın da avantajıyla, yenilikleri ve piyasa koşullarını yakından takip ederek ihtiyacınız olan ürün çeşitliliğini sağlıyor; yatırımlarınız için en doğru çözümü sunuyoruz.

Burada özel olan banka değil, sizsiniz.  

Aktif Bank Özel Bankacılık ile şubelerimiz dışında irtibat kurmak isterseniz (0850) 724 26 66 numaralı yatırım hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Yatırım Ürünlerimiz

Aktif Bono:​

2009 yılında ihraç etmeye başladığımız ve yıllardır en çok kazandıran banka bonosu olma özelliğini taşıyan Aktif ​Bono, yatırımcılarına 30 günden başlayarak daha uzun vadelerde de yüksek getiri elde etme imkânı sağlayan bir üründür.


VDMK (Varlığa Dayalı Menkul Kıymetler):

2011 yılından itibaren ihraç ettiğimiz AAA kredi derecelendirme notuna sahip VDMK ile yatırımcılara yüksek getirili yatırım imkânı sağlıyoruz. Bugüne kadar yapmış olduğumuz 9 adet ihraçta 2.1 milyar TL tutarında nominal VDMK yatırımcılar tarafından alındı ve 5 tane ihraç tamamen geri ödenerek itfa oldu. Ayrıca 2016 yılında bayi kredilerinin dayanak varlık olduğu ilk VDMK ihracı da başarıyla gerçekleşti. ​


Sukuk:

Türkiye’de Kira Sertifikası ihracını proje finansmanı amacıyla ilk kez kullanarak 2013 yılında 1 yıl vadeli İstanbul Finans Merkezi Projesi’nin 3 adet Kira Sertifikası ihracını başarıyla gerçekleştirdik.


Fonlu Aktif Bono:

Portföyünü çeşitlendirmek, yatırım tutarının Aktifbank tarafından belirlenen kısmını yatırım fonu ile değerlendirmek isteyenlere Aktif Bono’da avantajlı ek getiri sağlayan bir üründür.


Sabit Kupon Ödemeli Tahvil:

Anaparasını uzun süre değerlendirmek isteyenlere özel, Aktif Bono getirisi üzerine %0.25 ek getiri avantajı sağlayan bir üründür.


Artan Faizli Bono:

AFAB, işlem vadesi boyunca piyasadaki mevduat faiziyle birlikte hareket eden ve faiz yükselişlerinde müşterilerimizi koruyan bir üründür. Müşterimiz ilk işlem gününde belirli bir oran ile Aktif Bono bağlar ve bunu takip eden her ayın ilk iş günü Ortalama Mevduat Seviyeleri (KYD Mevduat Endeksi) kontrol edilir. Eğer ortalama mevduat seviyeleri bir önceki aya göre yükseliş göstermişse bu yükselişin tamamı veya belirli bir bölümü müşterimizin Aktif Bono faizine eklenir ve müşterimiz daha yüksek bir faizle yatırımını değerlendirmeye başlar.


Bono Vade Bono Oranı
32-59 gün %23,50
60-182 gün %24,00
183-365 gün %23,00
366-720 gün %23,00

İnternet Sitesi Asgari Unsurlar İçin Tıkla​yınız.​​