Bireysel

  • fon-sepeti-fonu

Gümüş Fon Sepeti Fonu (MJG)

Gümüşe yatırım yapmak artık çok kolay!

Gümüş piyasalarındaki fiyat değişimlerinin yatırımcılarına yansıtarak kazanç elde etmesini sağlamak hedefi bulunan Fon, toplam değerinin en az %80’ını devamlı olarak gümüşe dayalı yabancı borsa yatırım fonları (ETF) ve/veya gümüşe dayalı yerli borsa yatırım fonları ile gümüşe dayalı yerli yatırım fonu katılma paylarına yatırmaktadır.

1. Robo Fon Sepeti Fonu (MJB)

Yapay zeka desteği ile Dünyanın fonu bu sepette!

Fon, Yapay Zeka tabanlı portföy değerlendirme modelini kullanarak, farklı sektör ve coğrafyalardan ETF (Borsa Yatırım Fonu-BYF) ile birlikte yurtiçindeki yatırım fonları ve BYF'lere yatırım yapar. Yatırımcılarına orta-uzun vadede ABD Doları'nın Türk Lirası karşısındaki değerine paralel bir getiriyi sunmayı hedeflerken, yatırımcılarına ağırlıklı olarak yurtdışı piyasalardaki finansal enstrümanlara yatırım yapabilme imkanı da sunar.


Fon İşlemlerine N Kolay Mobil ve Aktif Bank Internet Şube'den kolayca ulaşabilirsin.

         ​Aktif Portföy'ün yönettiği Yatırım Fonları ile ilgili fon getirileri, risk değeri, eşik değeri, alım satım yerleri, işlem saatleri, aylık fon bülteni, fon analizi, yasal dokümanlar vb. gibi tüm detay bilgilere buradan erişebilirsiniz.

Detaylar ve diğer ürün veya hizmetlerle ilgili bilgi almak için Aktif Portföy'e info@aktifportfoy.com.tr e-posta adresinden veya 0 212 376 32 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.