Bireysel

  • Kira Sertifikası Fonları
Kısa Vadeli Kira Sertifikası Katılım Fonu (MPF)

Faiz hassasiyeti ile anlık nakit ihtiyacınızı karşılayan fon!

Türkiye'nin ilk faizsiz kısa vadeli kira sertifikası fonu olan fonumuz, kısa vadeli borçlanma araçları fonlarına alternatif olarak faizsiz kazanç sağlayan, müşterilerin anlık nakit ihtiyaçlarına çözüm üreterek nakit yönetiminde yardımcı olan, günlük değerlenen ve aynı gün alım satımı yapılabilen bir fondur. Fon portföyü İslam Finans Danışman Kurulu'ndan uygunluk alınmış para ve sermaye piyasası araçlarına yatırılır.

Kira Sertifikası Katılım Fonu (MPK)

Faizsiz borçlanma araçları piyasalarında oluşan fırsatları yakalayın!

Fonumuz, yatırımcıların kira sertifikaları ve faizsiz orta vadeli sermaye piyasası araçlarının getirilerinden optimal risk sınırları içerisinde yararlanmasını sağlar. Fon portföyü İslam Finans Danışman Kurulu'ndan uygunluk alınmış para ve sermaye piyasası araçlarından oluşur.

 


Fon İşlemlerine N Kolay Mobil ve Aktif Bank Internet Şube'den kolayca ulaşabilirsin.

         ​Aktif Portföy'ün yönettiği Yatırım Fonları ile ilgili fon getirileri, risk değeri, eşik değeri, alım satım yerleri, işlem saatleri, aylık fon bülteni, fon analizi, yasal dokümanlar vb. gibi tüm detay bilgilere buradan erişebilirsiniz.

Detaylar ve diğer ürün veya hizmetlerle ilgili bilgi almak için Aktif Portföy'e info@aktifportfoy.com.tr e-posta adresinden veya 0 212 376 32 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.