Özel Bankacılık ve Yatırım

  • Aktif Bono
Yeni jenerasyon bankacılık modeli ile rakiplerinden ayrışan Aktif Bank’ın getirilerine ve 
hizmetlerine  Aktif Bono ile siz de ortak olun!​

Yeni Jenerasyon Bankacılık Modelimizle  sizlere, Aktif Bono’nun nitelikli yatırım, yüksek kazanç fırsatlarını sunuyoruz. 
​​​
Aktif Bono ile yatırımcılarımız, Aktif Bank’ın ülkemiz ve ekonomimiz için yarattığı katma değerli projelere finansman imkanı sağlarken, kendileri için de yüksek getiri elde etme fırsatı yakalarlar.​​
Hemen Başvur ​​​​​​Aktif Bono ile Yüksek Kazanç​

2009 yılından beri ihraç ettiğimiz  17,5 milyar TL büyüklüğünde Aktif Bono ile nitelikli ve profesyonel yatırımcılar nezdinde haklı bir güveni ve  itibarı kazanmış durumdayız.
​​​
Sektördeki en büyük özel sermayeli yatırım bankası olmamız sebebi ile yatırımcılara arzu ettikleri vadelerde bono satma imkanına sahibiz.

Yeni Jenerasyon Bankacılık

Aktif Bank olarak biz, krediye ek milyonlarca fatura tahsilatı, para transferi, sigorta poliçesi gibi ürünlerin satışını aralarında benzin istasyonundan bakkala kadar şimdilik 10 bin iş yerinin olduğu geniş dağıtım ağını kullanarak gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerimiz 5 kıtada, 200’ü aşkın ülkede kullanılmakta olup, yılda 30 milyon işlemi banka şube ağını kullanmadan yapılmasını sağlamaktayız. 

Yeni Jenerasyon Bankacılık adını verdiğimiz bu konsept ile giderlerimizi düşük tutup, gelirlerimizi yükseltiyoruz. Bu sayede birikimlerini Aktif Bank’ta değerlendiren yatırımcılarımıza daha yüksek kazanç imkânı sağlıyor, nakit ihtiyacı olan müşterilerimize de uygun koşullar sunuyoruz.

İhtiyaca Yönelik Özel Bankacılık​

Yatırımcılarımız için her gün Borsa İstanbul’da 09.15-17.00 saatleri arasında alış-satış fiyatlarını girmek suretiyle piyasadaki en likit bonoyu yaratarak vadesinden önce bonosunu bozmak isteyen yatırımcılarımıza likidite imkanı yaratmanın  gururunu yaşıyoruz.​

Aktif Bank olarak kazanıyor ve kazandırıyoruz.
Bizimle Kazanmak İçin Hemen Başvurun!
Hemen Başvur ​​​​​​
         ​