Özel Bankacılık ve Yatırım

  • Diğer Ürünler
Hazine Bonosu/Devlet Tahvili

Devlet İç Borçlanma Senetleri alım satım işlemlerinizi, yatırım vadenize uygun bono/tahvilleri seçerek bankamız müşteri temsilcileri aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz Borsa İstanbul Tahvil ve Bono Piyasası’na doğrudan emir girebilir veya Hazine Müsteşarlığı’nca düzenlenen ihalelere bankamız aracılığı ile katılarak yatırımlarınızı birincil piyasaya yönlendirebilirsiniz. Aynı gün valörlü işlemlerinizi 09:30 – 14:00 ve ileri valörlü işlemlerinizi 09:30 – 17:00 saatleri arasında gerçekleştirebilirsiniz.

Eurobond

TC Hazine Müsteşarlığı tarafından yapılan yabancı para cinsi ihraçlara taleplerinizi bankamız iletebilir, organize veya bankalararası piyasalardan alım satım yapabilirsiniz. İşlemlerinizi saat 09:30 – 14:00 arasında gerçekleştirebilirsiniz.

Yatırım Fonları

Birikimlerin bir fon portföyünde toplanması ve fonun risk kategorisine uygun olarak piyasa dinamiklerinin ve temel ekonomik gelişmelerin gerektirdiği portföy yapılarının oluşturulması esasına dayanır. Birikimleriniz uzman portföy yöneticileri tarafından sermaye piyasası araçlarında değerlendirilmektedir. Yatırımlarınızı güvenli bir yatırım aracında, bankamızın sunduğu yatırım fonlarında değerlendirebilirsiniz.

Döviz İşlemleri

İster yatırım, ister korunma amacıyla olsun, Türk Lirası birikimlerinizi dövize veya döviz birikimlerinizi Türk Lirası’na en uygun piyasa kurları ile çevirebilirsiniz. Döviz – döviz (parite) işlemleri, swap (değişim), forward (vadeli işlem) alternatifleri ile tüm ihtiyaçlarınıza kapsamlı çözümler sunuyoruz. Aynı gün valörlü işlemlerinizi 09:00 – 15:00 ve ileri valörlü işlemlerinizi 09:00 – 17:00 saatleri arasında gerçekleştirebilirsiniz.