Bireysel

  • Kadınlar Günü’nde Kendinizi Şımartın!
Kadınlar Günü’nde Kendinizi Şımartın!

6-12 Mart tarihleri arasında N Kolay Banka Kartınız ile yapacağınız giyim ve kozmetik harcamalarınızın %10’u tarafınıza iade edilecektir.
Kampanyaya katılmak için, kayıtlı cep telefonunuzun SMS bölümünden “8MART” yazıp, TC kimlik numaranızı ekleyerek 3050’ye SMS göndermeniz gerekmektedir.
Kampanya kapsamında bir müşteri en fazla 10TL kazanabilecektir. Kazanım için harcama koşullarının yerine getirilmesi gerekmektedir.
Kampanyadan yalnızca N Kolay Banka Kartı sahipleri yararlanabilir.
Kampanyaya internet üzerinden yapılan alışverişler ve kart üzerinden yapılan transfer ya da ödemeler dahil değildir.
Kazanılan indirimler 20 Mart haftası N Kolay Banka Kartınıza yansıtılacaktır.
Kampanyaya aile giyim mağazaları, mücevher, kol saati, saat ve gümüş takı dükkanları, erkek ve kadın giyim mağazaları, çok reyonlu mağazalar, kozmetik dükkanları, güzellik ve kuaför salonları, ayakkabı mağazaları, bayan hazır giyim dükkanları, bayan aksesuarları ve özel giyim mağazaları, çocuk ve bebek giyim mağazaları, gözlük ve optik ürün mağazaları, erkek ve erkek çocuk giysi ve aksesuar dükkanları, bavul ve deri eşya dükkanları, sağlık ve güzellik banyoları-kaplıcalar, terziler, alışveriş kulüpleri ve servisleri ile kol saati, saat ve mücevher tamiri yapılan mağazalarda gerçekleştirilen alışverişler dahildir.
İşlem iadeleri ve işlem iptalleri kampanya kapsamına dahil edilmeyecek olup, toplam tutardan düşülecektir.
Bu kampanya bir başka N Kolay Kart kampanyası ile birleştirilemez.
Aktif Bank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Turk Telekom aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL'dir.