Hisse Senedi ve Kıymetli Maden Fonları

Katılım Hisse Senedi Fonu (MPS)

Getiri potansiyeli yüksek Türk hisse senedi piyasasına Aktif Portföy uzmanlığı ile yatırım yapın!

Yatırımcıların getiri potansiyeli yüksek Türkiye hisse senedi piyasasından faydalanmasını sağlayan, faizsiz içerik açısından icazet alınmış hisse senetlerinden oluşan bir hisse senedi yoğun fondur. Fonumuz, sadece faiz hassasiyeti olan yatırımcılar tarafından değil, pay piyasasının sunduğu getirilerden faydalanmak isteyen yatırımcılar tarafından da tercih edilmektedir.

 

BIST 30 Endeksi Hisse Senedi Fonu (MMH)

BIST'in piyasa değeri en yüksek ilk 30 hisse senedinin potansiyeline yatırım yapın, değerlendikçe kazanın!

Portföyünün en az %80'ini BIST-30 Endeksi içindeki hisse senetlerine yatıran Fonumuz, bir endeks fonu ve hisse senedi yoğun fondur. Yatırımcılarına Borsa İstanbul'da işlem gören, piyasa değeri ve işlem hacmi en yüksek 30 hisse senedinin potansiyelini sunmaktadır.

 

Altın Katılım Fonu (MKG)

Altında hem tasarruf yapın, hem de kazanç elde edin!

Fonumuz, mevcut piyasa koşullarında ve geleneksel olarak yurtiçi yatırımcılar tarafından yüksek talep gören Altın ve Altına dayalı ürünlere yatırım yapmaktadır. Portföyünde bulunan Gram Altın'ın ve Altına dayalı ürünlerin değerleme yapısından dolayı, yatırımcılarına hem Ons Altın'ın getirilerinden hem de Dolar/TL getirilerinden faydalanma imkanı verir.

 


Fon İşlemlerine N Kolay Mobil ve Aktif Bank Internet Şube'den kolayca ulaşabilirsin.

         


​Aktif Portföy'ün yönettiği Yatırım Fonları ile ilgili fon getirileri, risk değeri, eşik değeri, alım satım yerleri, işlem saatleri, aylık fon bülteni, fon analizi, yasal dokümanlar vb. gibi tüm detay bilgilere buradan erişebilirsiniz. 

Detaylar ve diğer ürün veya hizmetlerle ilgili bilgi almak için Aktif Portföy'e info@aktifportfoy.com.tr e-posta adresinden veya 0 212 376 32 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.