Workindo Teknoloji A.Ş.

2020 yılında kurulan Workindo Teknoloji ve İnsan Kaynakları Danışmanlık A. Ş., inşaat sektöründe kalifiye eleman bulma, hızlı ekip kurma, malzeme ve hizmet verenlere ulaşma gibi problemlere çözüm bulmak için yola çıktı. Workindo; teknolojik altyapısı, tecrübeli ekibi, akılcı stratejileri ve inşaat sektörünün her üyesine verdiği önemle sürekli büyüyor ve her geçen gün sektörden daha fazla insana ulaşıyor. Workindo’nun faaliyetleri Türkiye, Rusya, Ukrayna ve Özbekistan’da aktif olarak devam ediyor ve her sene yeni ülkelere ulaşarak globalleşme hedefleniyor.  Bugün Workindo’da 400 bin kayıtlı üye, 16 bin kayıtlı firma, 25 bin hizmet talebi ve 15 bin iş ilanı mevcut. 

Yurt Dışında Kurulan İştirakler

KIC (Kazakhstan Ijara Company Joint Stock Company)

2013 yılında kurulmuş, 2014 yılı başında operasyonel hale gelmiş olan 'KIC', Kazakistan'da kurulmuş İslami kaidelere göre çalışan ilk 'Finansal Kiralama' şirketidir. Ağırlıklı olarak küçük ve orta ölçekli (KOBİ) firmalara leasing hizmeti veren KIC, 5 yıllık perspektifte Kazakistan'ın en büyük leasing şirketlerinden biri olma yolunda çalışmalarını sürdürmektedir.

 

ELC (Euroasia Leasing Company)

2012 yılında Tataristan'da kurulan 'ELC', Rusya'da faaliyet gösteren ilk 'İslami Finansal Kiralama' şirketidir. Ağırlıklı olarak küçük ve orta ölçekli (KOBİ) firmalara leasing hizmeti veren ELC, İslami finansal kiralama alanında Rusya'da önde gelen kuruluşlar arasındadır.

EMIC (Euro - Mediterranean Investment Company Ltd.)

2015 yılında Lefkoşa'da kurulan EMIC, Kıbrıs adasının ilk ve tek 'İslami Yatırım Şirketi' olma özelliğinin yanı sıra, KKTC'de faaliyet gösteren en büyük uluslararası yatırım şirketidir.