Spor ve Eğlence Dünyasının Anahtarı Passolig Ön Ödemeli Kart

Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart bir stadyum giriş kartından daha fazlasını size sunar. Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart ile hem nakit taşıma derdinden kurtulursunuz hem de alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Üstelik tüm alışverişlerinizde taraftarı olduğunuz takıma maddi destek sağlarsınız.

Özellikler

⦁ Passolig Kartınızın Yıllık E-Bilet kullanım süresini uzatarak maç bileti satın alma ve stadyumlara giriş hakkınızı devam ettirebilirsiniz. Kartınızın E-Bilet kullanım süresini, tercihinize göre hemen Passo Mobil uygulamasından, passolig.com.tr’den, E-Bilet kullanım süresi uzatma talimatı vererek ya da size en yakın N Kolay noktalarından uzatabilirsiniz.


⦁ Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart hesaba bağlı bir banka kartı değildir. Kartınızı alışverişlerde kullanmak için bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Maç biletinizi alırken kartınıza bakiye yüklemeyi unutmayınız.


⦁ Lütfen E-Bilet kullanım süresini uzatmak için tıklayınız.​ E-Bilet kullanım süresi uzatma talimatı vermek için tıklayınız.​


⦁ Google ve Apple uygulama mağazalarından ücretsiz indirebileceğiniz Passo Mobil uygulamasının cep telefonu ile maça giriş özelliğini kullanarak Passolig Kart’ınız yanınızda olmasa bile maça giriş yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken maç biletinizi satın aldıktan sonra Maça Giriş butonuna tıklayıp telefonunuzu stadyumdaki turnikeye yaklaştırmak.


⦁ Passolig Banka Kart'ı ile ilgili merak ettiğiniz her ​şe​y için 0850 724 33 44 Passolig İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.​​​​​​​​​​​​​​​

Sıkça Sorulanlar

​​Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kartıma nasıl para yükleyebilirim?

​​Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart’ınıza aşağıdaki noktalardan para yükleyebilirsiniz;

•  PTT Şubelerin​d​en​

•  PTTMatiklerden

•  N Kolay İşyerlerinden,

•  ​Vakıfbank ATMlerinden

•  Bankalardaki hesaplarınızdan EFT y​aparak

Kart şifremi nasıl alırım?

Kart şifrenizi almak için;

"Şifre" yazıp bir boşluk bırakıp kart numaranızın son 4 hanesini bir boşluk bırakıp kartınızın arka yüzünde bulunan 3 haneli CVV numarasının ilk iki hanesini bir boşluk daha bırakıp 4 haneli şifrenizi yazıp 6033'e göndererek Passolig Kartınızın şifresini alabilirsiniz.​

Passo Mobil Uygulaması ile beklemek yok!

Passo uygulamasıyla; maç bileti alabilir, biletini ve kombineni transfer edebilir, kart başvurusunu yapabilir, kartının kullanım süresini uzatabilir ve para yükleyebilirsin.