Bireysel

 • Passolig Kredi Kartı
Spor ve eğlence dünyasının anahtarı artık elinizde!

 
Passolig Kredi Kartı, sevdiklerinizle birlikte güven içinde stadyumlara girmenizi ve istediğiniz karşılaşmayı her türlü olumsuzluktan uzak bir şekilde izlemenizi sağmakla kalmaz, ayrıca yurt içi ve yurt dışı her yerde nakit para yerine de geçer. Aynı zamanda kredi kartınız ile dilerseniz alışveriş yapar, dilerseniz nakit para çekebilirsiniz. Üstelik Passolig Kred​i Kartı ile yapacağınız tüm alışverişlerle taraftarı olduğunuz kulübe maddi destek sağlarsınız.

 
Passolig Kartınızın Yıllık E-Bilet kullanım süresini uzatarak maç bileti satın alma ve stadyumlara giriş hakkınızı devam ettirebilirsiniz. Kartınızın E-Bilet kullanım süresini, tercihinize göre hemen Passo Mobil uygulamasından, passolig.com.tr’den, E-Bilet kullanım süresi uzatma talimatı vererek ya da size en yakın N Kolay noktalarından uzatabilirsiniz. Lütfen E-Bilet kullanım süresini uzatmak için tıklayınız​. E-Bilet kullanım süresi uzatma talimatı vermek için tıklayınız​.

 
Passolig Banka Kartı şifrenizi almak için;

"Şifre" yazıp bir boşluk bırakıp kart numaranızın son 4 hanesini bir boşluk bırakıp kartınızın arka yüzünde bulunan 3 haneli CVV numarasının ilk iki hanesini bir boşluk daha bırakıp 4 haneli şifrenizi yazıp 6033'e göndererek Passolig Kartınızın şifresini alabilirsiniz.​

Kredi ​kartı borc​umu nasıl ödeyebilirim?

 • Aktif Bank İnternet Şube'den​
 • Passo Mobil'den
 • PTT Şubelerinden​
 • PTTMatiklerden
 • N Kolay İşyerlerinden​
 • Vakıfbank ATMlerinden​
 • Bankalardaki hesaplarınızdan EFT yaparak
 • Passolig Kredi Kartı'nıza ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


   

   
  Passo Mobil Uygulaması ile beklemek yok!

   
  Passo uygulamasıyla; maç bileti alabilir, biletini ve kombineni transfer edebilir, kart başvurusu yapabilir, kartının kullanım süresini uzatabilir ve para yükleyebilirsin.

  Google ve Apple uygulama mağazalarından ücretsiz indirebileceğiniz Passo Mobil uygulamasının cep telefonu ile maça giriş özelliğini kullanarak Passolig Kart’ınız yanınızda olmasa ​bile maça giriş yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken maç biletinizi satın aldıktan sonra Maça Giriş butonuna tıklayıp telefonunuzu stadyumdaki turnikeye yaklaştırmak.

   
  ​​


  Passolig Kredi Kart'ı ile ilgili merak ettiğiniz her ​şe​y için 0850 724 33 44 Passolig İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.​​​​​​​​​​​​​

  ​​​​​​​​​​