Hem Ulaşım Hem de Alışverişlerinizde N Kolay Ankara Kart!

N Kolay Ankara Kartınızı Ankara'da şehir içi ulaşımında, ayrıca Türkiye'de ve Dünyada Visa/MasterCard logosu bulunan milyonlarca işyerinde alışverişlerinizde kullanabilirsiniz!

Özellikler

N Kolay Ankara Kart Noktalarından ve diğer kanallardan N Kolay Ankara Kartınıza bakiye yükledikten sonra ulaşım ve alışveriş işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca, Yurtiçi ve Yurtdışındaki tüm ATM’lerden nakit çekim ve bakiye sorgulama işlemi yapabilirsiniz.


N Kolay Ankara Kartınız ile Ankara’da toplu taşıma araçlarına binebilmek için, toplu taşıma araçları veya istasyonlarında geçiş sırasında kullanılan kart okuma cihazlarına N Kolay Ankara Kartınızı yaklaştırmanız yeterli olacaktır. İşleminiz anında gerçekleşerek, belediye tarafından belirlenen ulaşım ücreti N Kolay Ankara Kart bakiyenizden düşülecektir.

Başvuru ve Kullanım

N Kolay Ankara Kart nedir?

N Kolay Ankara Kart, kartınıza yükleyeceğiniz bakiye ile Ankara’daki toplu taşıma araçlarında kullanabileceğiniz, Türkiye’de ve Dünyada Visa/MasterCard logosu bulunan milyonlarca işyerinde alışveriş yapabileceğiniz Aktif Bank’a ait bir ön ödemeli karttır.

N Kolay Ankara Kart ücretli midir?

N Kolay Ankara Kart için bir ücret alınmamaktadır.

N Kolay Ankara Kart ile Ankara’daki toplu taşıma araçlarına nasıl binerim?

N Kolay Ankara Kart, N Kolay Ankara Kart Noktaları'ndan temin edebileceğiniz ulaşımda kullanılabilen bir ön ödemeli karttır. Kartın üstüne bakiye yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

N Kolay Ankara Kart’ınız ile Ankara’da toplu taşıma araçlarına binebilmek için, toplu taşıma araçları veya istasyonlarında geçiş sırasında kullanılan kart okuma cihazlarına N Kolay Ankara Kart’ınızı yaklaştırmanız yeterli olacaktır. İşleminiz anında gerçekleşerek, belediye tarafından belirlenen ulaşım ücreti N Kolay Ankara Kart bakiyenizden düşülecektir.

N Kolay Mobil ile
tüm işlemler cebinizde!

Tüm bankacılık ihtiyaçlarınız için N Kolay Mobil cebinizde! N Kolay Mobil ile tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilir, kredi kullanabilir, yatırım yapabilirsiniz.