Alışverişiniz için N Kolay Cüzdan Kart!

N Kolay Cüzdan Kartınıza yükleyeceğiniz bakiye ile Türkiye’de ve dünyada milyonlarca işyerinde alışveriş yapabileceğiniz bir ön ödemeli karttır. N Kolay Cüzdan Kartınız ile internet üzerinden de güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Özellikler

N Kolay Cüzdan Kartınız, N Kolay İşlem Merkezlerinde adeta kimliğiniz yerine geçer. Elektrik, Su, Telefon, Doğalgaz, İnternet vb. abone numaralarınızı N Kolay Cüzdan Kartınıza tanımlatarak, bir dahaki gelişinizde yanınızda faturalarınızın bulunmasına gerek olmaksızın borç tutarlarınızı öğrenebilir ve ödemelerini yapabilirsiniz.


N Kolay Cüzdan Kartınızı, N Kolay İşlem Merkezlerinde açacağınız Ödeme Hesabınıza bağlayabilir, dilerseniz fatura ödeme, kredi kartı borç ödeme ve para transfer işlemlerinizi N Kolay Cüzdan Kartınızdan Ödeme Hesabınıza bakiye aktarımı için talimat vererek gerçekleştirebilirsiniz.N Kolay Cüzdan Kart nakit yerine geçer. Üzerinizde nakit para taşıma riskinden kurtulursunuz.N Kolay Cüzdan Kart ile yurt içi ve yurt dışı tüm ATM'lerden para çekebilirsiniz, bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz.

Başvuru ve Kullanım

N Kolay Cüzdan Kartını nasıl alabilirim?

N Kolay Cüzdan Kartınızı, N Kolay İşlem Merkezlerinden alabilirsiniz. 

N Kolay Cüzdan Kartıma nasıl şifre belirleyebilirim?

N Kolay Cüzdan Kartınızı, N Kolay İşlem Merkezlerinden alabilirsiniz. 

N Kolay Cüzdan Kartınız ile hangi noktalardan bakiye yüklemesi gerçekleştirebilirsiniz?​

• PTT Şubeleri

• PTTMatikler

• N Kolay İşlem Merkezleri

• N Kolay İş Yerleri

• Bankalardaki hesaplarınızdan hesap numarası bölümüne kart numaranızı yazarak EFT ile

• Vakıfbank ATM'leri​


N Kolay Cüzdan Kart ile ilgili merak ettiğiniz diğer her şey için 0 (850) 724 30 50 Aktif Bank İletişim Merkezi'ni arayabilirsiniz.

N Kolay Mobil ile
tüm işlemler cebinizde!

Tüm bankacılık ihtiyaçlarınız için N Kolay Mobil cebinizde! N Kolay Mobil ile tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilir, kredi kullanabilir, yatırım yapabilirsiniz.